Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Auvajs! Top 8 nejhorších věcí, které se kdy mužům staly s penisem

úrazy penisů
Zdroj: facebook.com

Upozorňujeme chlapce a pány, že tohle počteníčko bude bolet.

1. Dívka (19) byla zatčena floridskou policií za to, že příteli ukousla penis

Jeffrey Wilkinson (24) prostě neměl chuť na sex se svou přítelkyní Krystel Harrison. A to byl fatální problém. Frustrovaná Krystel se rozčílila a potrestala svého milého po svém. Pár už spolu nechodí, jestli jste se na to chtěli zeptat.

2. Naštval svou manželku, tak mu ho uřízla

John Wayne Bobbit se stal v roce 1993 přes noc celebritou, když jeho žena Lorena vzala ze zlosti jeho penis, uřízla ho a vhodila na pole. Proč? John při sexu vždy nejprve uspokojil sebe a až pak se snažil k vrcholu dovést manželku. No jo. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se penis uřízne. Ale pozor, John penis sebral z pole a nechal si ho zpátky přišít. A světe div se, jeho kamarád se vzpamatoval a John si střihnul pár rolí v americkém péčku. No vážně, čestný pionýrský!

3. Střela z paintballové pistole mu roztrhla tepnu

Dan Littlejohn měl vážně smůlu. Při paintballu to schytal přímo do penisu a pecka to byla opravdu veliká, protože mu roztrhla tepnu. Dan měl v tu dobu týden před svatbou, dokážete si představit, jakým stylem chlapec došel k oltáři a jakou měl svatební noc. Spací.

4. Krutá pomsta thajské ženy. Z penisu manžela si uvařila polívčičku

Máte rádi tradiční polévku Tom Yam? Rangsan Supakpatana (46) ji miloval do chvíle, než v ní spatřil svůj nakrájený penis. Preeyapha Tasuwan (37) je totiž dost drsná manželka, která měla obavy, že by ji její manžel mohl někdy opustit a odejít za jinou.

5. Zpackaná obřízka se vyřešila amputací

Jihoafričan (22) si musel nechat odstranit celý penis poté, co se doktorovi nepodařila obřízka a do penisu se dostala infekce. To docela naštve.

6. Předhozen psům

Jiná žárlivá žena zase ufikla manželovi penis kuchyňským nožem a hodila ho pejskům k večeři. Stalo se to v Indii a pejskům maso moc chutnalo. Muž Indku prý už nikdy nepodvede. To asi ne, no.

7. Hada si hřál na penisu

Ale jen chvilku. Daryla Zutta uštknul had smrtícím jedem během výletu po australské buši poblíž Queenslandu. Had se zakousl přímo do žaludu. Mladého muže kupodivu zachránil rychlý převoz do nemocnice. Nezemřel ani on, ani jeho penis.

8. Sám si ho nechal uříznout, sám ho naservíroval k večeři

Japonoci jsou magoři, to se o nich ví. Mao Sugiyama (22) si loni v březnu nechal svůj penis chirurgicky odstranit a zmrazit. O měsíc později ho prodal jako pochoutku jistým fajnšmekrům za 160 liber. Nedává to smysl? Nevadí, jsme v Japonsku.

Související články

Další články