Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Autoškola zůstala stát na vlakovém přejezdu: Instruktor utekl z auta, mladou řidičku zabil rychlík

Auto bylo zcela zdemolované.
K těžko uvěřitelné nehodě došlo na železničním přejezdu poblíž slovenských hranic. Osmnáctiletá dívka, která se učila v autoškole, zůstala i se svým instruktorem nehybně stát na vlakovém přejezdu před řítícím se rychlíkem. Následnou srážku nepřežila, ale její instruktor (62) se z vozidla zvládl zachránit. Případ plný podivných okolností prošetřuje policie.

Neštěstí se odehrálo poblíž polského města Nowy Targ několik kilometrů od polsko-slovenských hranic. Dívce se zřejmě na nechráněném železničním přejezdu nedařilo rozjet v momentě, kdy se blížil vlak. Její instruktor se ale zachoval naprosto nepochopitelně a místo toho, aby se snažil svoji žákyni zachránit, začal mávat na strojvedoucího, aby vlak zastavil. Ten to však nestihl a zatímco učitel stihl odskočit, jeho žákyně našla ve vraku auta smrt.

Případ je podivný hned z několika různých úhlů pohledu. Není například jasné, proč dvaašesesátiletý instruktor nouzově nezastavil auto hned poté, co řidička nerespektovala stopku. Když už se ale tak stalo, je naprosto nejasné, proč se snažil místo pomoci své svěřenkyni zastavit vlak. Stačilo by odepnout jí bezpečnostní pás a snažit se ji dostat do bezpečí. Příčiny instruktorova jednání se samozřejmě prošetřují.

Policie se už zajímá o celý velmi zvláštní případ, muži zákona mají k dispozici i kamerové záznamy. Instruktora už obvinili ze zavinění zvláště závažné dopravní nehody s následkem smrti. Osmnáctileté dívce to však už život nevrátí.

Mohlo by vás zajímat

Další články