Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Anife Vyskočilová o partnerství i žárlivosti: Já se na další chlapy nepotřebuji dívat

Anife Vyskočilová o partnerství i žárlivosti: Já se na další chlapy nepotřebuji dívat
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Podnikatelka a herečka Anife Vyskočilová (47) tvoří už několik roků pár s fešným Jensenem Wurfem, který si získal její srdce jako první zákazník její kavárny. V rozhovoru pro eXtra.cz Anife prozradila, jaký je podle ní recept na šťastné partnerství, čím jí dokáže udělat radost a také promluvila o tom, zda je i v jejich vztahu žárlivost.

Anife Vyskočilová je už roky zamilovaná do Němce Jensena Wurfa, který byl prvním zákazníkem její kavárny, kde přeskočila i pověstná jiskra. V rozhovoru pro redakci eXtra.cz se rozpovídala o tom, co je vlastně receptem na šťastné partnerství.

Sex bez lásky je pouze uspokojení

"Já si myslím, že recept na šťastné partnerství neexistuje. Každé partnerství je trošku na houpačce a má své klady i zápory. Je to jen o tom, jak se ke vzájemnému soužití partneři postaví a jak si sebe navzájem váží. Já sama jsem vždy říkala, že je partnerství o úctě, vášni, lásce a toleranci, protože lásku může člověk chovat i ke zvířeti, ale už tam chybí ta vášeň. A zase vášeň může být pouze sex, který je bez lásky jen uspokojení. Když ale tyhle čtyři věci fungují, pak máte krásné partnerství. Já mám s Jensenem hezký vztah a funkční, který se snažím udržet. Člověk ovšem nikdy neví, co se může třeba zítra v životě stát," uvedla Anife, která také prozradila, co jí dokáže vykouzlit úsměv na tváři, drahé materiální dárky to opravdu nejsou.

"Největší radost mi neudělá materiálními dárky. Dneska už mě zná, když se mě ale dříve zeptal, jak mi udělá radost, tak jsem mu řekla, že půjdeme na langoše se sýrem na Staromák. Nikdy jsem nebyla typ ženy, která by řešila materiální věci. Pro mě je prioritou, abych si zaplatila základní věci, našetřím si a až pak si třeba ráda zajedu na nějakou pěknou dovolenou."

Já se nepotřebuji dívat na další chlapy

V rozhovoru také prozradila, zda u nich ve vztahu panuje nějaká žárlivost, která v dnešní době často vzniká právě vlivem sociálních sítí, kde právě vzniká často i nevěra.

"Já mám naštěstí muže, který tohle nemá zapotřebí a nemá na to čas. Samozřejmě se jako každý chlap ohlédl za někým , ale tím to končí. Kdyby ho to zajímalo, tak by mě urazil. Má přece mě, a tak i já jeho, a nepotřebuji se dívat na další chlapy, a tak to má přece být."

"Na takové instagramové kikiny, které ukazují pouze své tělo, se koukají často muži, kteří nemají ženu. Pak je tady ale druhý typ mužů, který se mi velmi hnusí a jsou to pro mě ubožáci. Ti srovnávají svou ženu, která jim vaří, vypere a stará se o ně, právě s takovou dívkou, která má po všech plastikách a úpravách obličeje. Přestože má vztah, tak si s ní frajer domluví schůzky, na kterých se po čase zklame, protože si uvědomí, že ta holka nemá v hlavě nic než sebe samu. Chlap si to uvědomí, bude se chtít vrátit ke své ženě, ale ta ho pošle právem do háje."

"Tyhle instagramové slečny, které se právě takhle vystavují, si většinou stěžují, že nemohou najít normálního kluka. Ovšem žena, která má toho normálního chlapa, kterého si váží, se nemá potřebu takhle předvádět. Předvádí svou práci nebo koníčky," uvedla Anife, která se ovšem sama setkala s tím, že to na ni muži přes sociální sítě zkouší. "Já jim neodpovídám, na svých sociálních sítích prezentuji svou práci, na kterou jsem pyšná, a pak také občas a do jisté míry své soukromí."


Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Další články

Nejnovější kauzy