Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Autonehodu přežila, ale zradila ji paměť: Nikola V. si z jízdy nic nepamatuje!

Autonehodu přežila, ale zradila ji paměť: Nikola V. si z jízdy nic nepamatuje!
Zdroj: facebook.com, youtube.com
+ Dalších 14 fotografií
Nikola V., která nehodu u Obrnic streamovala, ji sice přežila jen s pár modřinami, ale nyní si nic nepamatuje. Ve středu byla propuštěna z nemocnice do domácí péče, ale vůbec neví, co se stalo, jak k nehodě došlo, nebo že je její kamarádka mrtvá.

"Rodiče jsou šťastní, že to přežila, a věří, že i paměť se jí vrátí. Pak prý může dostat šok. Říkali jim to doktoři. Pochopte, že dceru chrání před vším zvenčí,“ svěřil se zdroj z Nikolina rodinného kruhu Blesku.cz.

Důvodem výpadku paměti může být buď fyzická rána do hlavy nebo psychika. Podle psychologů je to přirozený obranný mechanismus lidského podvědomí. Než si Nikola na nehodu rozvzpomene, může to trvat dny, ale i měsíce. Potom bude pravděpodobně následovat šok.

Nikola V. byla od čtvrteční nehody hospitalizována na chirurgickém oddělení teplické nemocnice. A přesto, že to může vypadat, že má dívka to nejhorší za sebou, šok, který po návratu paměti následuje, může trvat 24 hodin i několik dnů. Následky traumatu si však ponese ještě déle. Rekonvalescence pak může trvat i několik měsíců.

Související články

Další články