Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Autobus plný Čechů shořel na dálnici u Rimini: Cestovalo v něm 56 lidí

Tragédie
Pro české turisty, kteří zrovna měli namířeno do italského letoviska Apulie, byla dnešní noc doslova peklo. Autobus, v němž cestovali, shořel a dálnice musela být na několik hodin uzavřena. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

Na italské dálnici A14 u letoviska Rimini v noci na pátek začal hořet dvoupatrový autobus, ve kterém zrovna cestovali čeští turisté. Podle informací, jež byly uvedeny na stránkách hasičů, v dopravním prostředku sedělo 54 českých výletníků a 2 řidiči.

Autobus vzplál v motorové části a plameny se začaly rychle šířit. Naštěstí se celé posádce podařilo včas uprchnout, ale měli namále. Práce hasičů trvala zhruba 4 hodiny a mezitím musela být dálnice ve směru na jih uzavřena.

Nikomu se tedy nic nestalo a čeští turisté jsou už v bezpečí v Apulie, kam měl namířeno i původní autobus. V pátek ráno je totiž na místě tragédie vyzvedl náhradní autobus a dopravil do cíle.

Mohlo by vás zajímat

Další články