Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Auto z boudy na Mareše na prodej: Místo milionů za ferrari dostane Kazma sotva 100 tisíc!

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
Auto, které se zúčastnilo fingované nehody na Leoše Mareše (42), se objevilo na jednom ze známých bazarových serverů. Vypadá to, že se ho Kazma (32) chce zbavit pod cenou, na všech fotkách se skví kláda, která ale bohužel není součástí prodeje.

„Prodám VW Polo rok výroby 2007, černá metalíza, obsah 1.4 TDi… Auto je zachovalé, v dobrém stavu, má pouze poškozené čelní sklo u spolujezdce. Spadl na něj nešikovně strom při překládce dřeva. Dřevěný kmen není součástí inzerátu,“ píše se v nabídce, podle které se má volat jistému panu Bartoškovi, který při rychlém jednání nabídne i slevu z inzerovaných 110 tisíc korun.

Bartošek je občanské příjmení Kazmy (32), jenž auto použil, když donutil Leoše, aby pod nátlakem porušil sázku o své ferrari. Uvedené telefonní číslo ale známý nachystávač pranků nepoužívá.

Na inzerát nás upozornil rádoby pohoršený čtenář, nicméně s jistotou blížící se sto procentům jde o součást provokací samotného Kazmy. Na fotkách se totiž objevuje dvakrát 1/10 (jednou místo espézetky, podruhé na kmeni dřeva), čímž Kamil rád naráží na číslování videí Leoše. On sám je čísluje taky, používá ale pořád dokola jen ono 1/10.

A proč by vůbec někdo v podobném inzerátu dával fotky auta i s kmenem ze všech stran, kdyby se nechtěl jen královsky pobavit?

Kazma toužil po tom, aby s ním Mareš spolupracoval a ferrari mu předal pro jeho charitu. Leoš nejdříve v šoku po zážitku s fejkovou nehodou souhlasil, pak si to ale rozmyslel a opakovaně předání auta odmítl.

Bartoškovi tím patrně rozbil koncept chystané One Man Show (ferrari právně vymáhat nemůže), tak si aspoň ze situace vytahuje, spíkra Evropy 2 opakovaně přemlouvá, aby mu auto předal, vyzval ho už i na pěstní souboj.

Související články

Další články