Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Autistický chlapeček měl oslavu narozenin, na kterou nikdo nepřišel. Co následovalo, vás chytne za srdce!

Zdroj: facebook.com/john.buratti
+ Další 3 fotografie
Matka z Floridy uspořádala pro svého autistického syna oslavu narozenin. Žádné z pozvaných dětí na ni bohužel nepřišlo. Poté, co se s celou situací svěřila na Facebooku, ji ovšem čekalo velké překvapení.

Glenn Buratti je malý chlapec z Floridy, který trpí lehkou formou autismu a epileptickými záchvaty. Jeho matka mu k šestým narozeninám chtěla uspořádat oslavu a rozeslala pozvánky šestnácti dětem z jeho třídy. Jaké bylo ovšem nemilé překvapení – ani jedno z nich se na narozeninové akci neukázalo.

Přesto se žena nevzdala. Na místní facebookovou skupinu zveřejnila vzkaz: „Vím, že je možná hloupé tohle rozkřikovat, ale moje srdce je zlomené kvůli mému synovi. Celou jeho třídu (16 dětí) jsme pozvali na oslavu jeho šestých narozenin. Nikdo nepřišel.“

A hned nato se začaly dít věci!

Po napsání příspěvku na sociální síť se u Burattů objevily děti z blízkého sousedství i se svými rodiči. Radost chlapci ale přišli s hromadou dárků udělat také místní policisté a hasiči. Glenn si tak mohl zblízka prohlédnout hasičskou techniku nebo si sednout do policejního auta. Šerif také vyslal helikoptéru, která nad místem oslavy proletěla.

I když tomu ignorance rodičů a dětí z jeho třídy první nechtěla, malý klučina nakonec prožil úžasnou oslavu svých šestých narozenin!

Související články

Další články