Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Autistickému chlapci nikdo nepřišel na narozeniny. Přejí mu celebrity i lidé z celého světa. Všechno nejlepší, Odine!

Zdroj: youtube.com
Odin Camus a jeho třinácté narozeniny. Příběh, který postavil přes víkend celou Kanadu na nohy. Dnes se už přidávají lidé po celém světě.

Odin je autista, konkrétně má Aspergerův syndrom.

Chlapec měl celkem skromné narozeninové přání Přál si, aby někdo z jeho asi patnácti přátel dorazil na oslavu narozenin a zahrál si s ním bowling.

Nikdo z oslovených neodpověděl a Odin se tak samozřejmě cítil naprosto na dně. Odkopnutý, nechtěný a sám.

V tu chvíli se do toho vložila maminka Melissa. Rozeslala na Facebook několika svým kamarádkám a maminkám v Ontariu, kde rodina žije, žádost o to, zda by mohly na synův nový mobil, který dostal jako dárek k narozeninám, poslat smsku s přáním všeho nejlepšího, aby si chlapec, až se ve svůj velký den vzbudí, připadal výjimečný a zapomněl na pocity opuštěnosti a bezcennosti.

Zpráva se šířila jako lavina a Odin dostal pět tisíc přání k narozeninám!

Tím příběh ani zdaleka neskončil Naopak se přesunul na Twitter a vedení sociální sítě v Kanadě odhaduje, že za večer bylo nahráno jedenáct tisíc přání k narozeninám, které lidé označovali hastagem #OdinBirthday.

S přáním všeho nejlepšího přispěchaly také celebrity, mezi nimi například Elijah Wood, basketbalový tým Toronto Raptors, dokonce i manželka předsedy vlády v Kanadě.

Desítky lidí se zapojily, aby Odinovi vynahradily narozeninový večer, který byl původně jeden velký propadák.

Na bowling dorazil chlapec v limuzíně a čekali na něj reportéři a fotografové V hale byly stovky místních dětí s rodiči, hasiči, policie a pracovníci péče o děti.

Maminka byla celou akcí naprosto ohromena.

K blahopřání se přidal například i list Mirror a připojujeme se i my

Všechno nejlepší, Odine!

Související články

Další články