Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Autistická holčička (4) ve Výměně manželek: Strach z vyvraždění rodiny

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
Výměna
Šest dětí vychovávají Markéta (36) s Michalem (28) z Brna, jedním z nich je i autistická holčička Nellinka (4). V nejnovější Výměně manželek se o ni bude starat Sabina (27) z Teplic, která zažije obrovský šok. Čtyřletá autistka se dívá na krvavé horory a Sabina se obává nejhoršího - že ublíží svým nejbližším!

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Teplic, kterou tvoří Sabina (27), Martina (34) a Tadeáš (6). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (36), Michalem (28), jejich šesti dětmi Nellou (4), Adrianou (12), Diegem (16), Jennifer (12), Charlotou (10), Selmou (8) a švagrovou Alžbětou (37), kteří žijí v Brně.

Sabinu zarazí především přístup k výchově nejmladší Nellinky, která trpí autismem a sociální fóbií. Rodiče jí totiž dovolí sledovat ty nejdrsnější horory!

„Ona má ráda Chuckyho. To je o panence, která je posedlá. Kluk má tu panenku a kvůli ní zabil na začátku svoje rodiče,“ vykládá starší sestra Nellinky (4) a Sabina se nestačí divit.

Dokonce se obává, že by v budoucnu mohla ublížit svým příbuzným. „Ta malá kouká na vraždící panenku, která tam chodí s kudlou a všechny kuchá, všude stříká krev. Povolit čtyřletému dítěti takovejhle horor, ještě k tomu autistovi, které má potíže rozeznat tyhle věci… Jak ta holka potom rozezná reality od virtuality. Bude tady chodit a bodat tátu nožem, protože jí nedá sladkosti? Já bych to nedovolila,“ uzavřela náhradní manželka.

A to není všechno, Sabina se bude muset popasovat i se špatným úklidem a dalšími věcmi…

Mohlo by vás zajímat

Další články