Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Australský plavec Ian Thorpe přiznal homosexualitu. Bude konečně inspirovat i české celebrity?

Pětinásobný olympijský medailista se rozhodl ke coming outu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie

Vždycky se rozhovoru o ženách vyhýbal nebo tvrdil, že do jeho sexuální orientace nikomu nic není. Už mnoho let o něm letělo světem, že je mu bližší pánská košile než dámský kabát, a po letech předstíraní a mlžení nakonec vyšel s pravdou ven.

Na kameru, v televizi, v jednatřiceti letech a po pěti olympijských medailích v plavání. Australský plavec Ian Thorpe, jeden z největších žijících sportovců vůbec a pýcha Austrálie, přiznal svou homosexualitu a roky zapírání.

Svůj coming out prodělal v rozhovoru s britským moderátorem, a jak sám řekl, konečně se mu ulevilo, celou dobu mu v tom bránila jen odpovědnost ke své rodině a hlavně ke své vlasti. Plavec přezdívaný Thorpedo totiž nechtěl, aby utrpěla jeho pověst hrdiny, ale poté, co se sportem nadobro skončil, nebylo proč to dále zatajovat.

Z jeho odvážného přístupu by si konečně mohly vzít příklad i některé naše české celebrity nebo sportovkyně, u nichž se dělá, že se o tom neví a nemluví, a přitom je to všem jasné. Třeba jeden nejmenovaný český exotický zpěvák či snowboarďačka, co proslula hlavně svým fňukáním a ne výkony?

Související články

Další články