Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Australský blázen se nebojí ničeho! Jak vypadá šílený skok zapáleného muže z výšky 23 metrů?

A pak že oheň a voda nejdou dohromady!
Zdroj: highjump.cz
+ Další 4 fotografie
Liam Atkins se věnuje cliff divingu dva roky, nicméně jako jediný se nebojí pořádné show! Letošní Desperados High Jump přilákal tohoto blázna, který své mistrovské kousky předvede v hřiměždickém lomu.

Liam Atkins žije, přestože by mu mnozí hádali spíše tragický konec. Australan neskončil v nemocnici na oddělení popálenin, v jeho případě snad pravděpodobněji na oddělení psychiatrické léčebny. Naopak, tento jednadvacetiletý cliffdivingový skokan přijede do Čech ukázat, co umí!

31. 7., lom Hřiměždice u Příbrami, dvoudenní party, luxusní roštěnky, namakaní skokani a pohodička na sluníčku s pivkem v ruce. Že je vám to povědomé? Ano, Desperados High Jump 2015 se pomalu, ale jistě blíží!

Právě na letošním High Jumpu předvede své kaskadérské kousky australský zrzeček Liam, který nezná strachu, mezí či pudu sebezáchovy.

Otevřené mistrovství České republiky v cliff divingu, tedy ve skocích do vody z extrémních výšek ve volné přírodě, již šestnáctým rokem přivítá ty nejlepší skokany světa. V loňském roce byl skokem z výšky 32 metrů pokořen rekord High Jumpu. Podaří se ho letos překonat ať už Liamem, či jinými hvězdami skokanského světa?

Související články

Další články