Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Australská Barbie Tara Jayne: Lékaři jí nechtějí provést další plastickou operaci, je vyhublá

Australská Barbie Tara Jayne: Lékaři jí nechtějí provést další plastickou operaci, je vyhublá
Zdroj: Tara Jayne archiv / profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Tara Jayne se považuje za australskou Barbie a svoji proměnu v živou panenku vzala pěkně od podlahy. S plastickými operacemi začala ve svých dvaceti letech, kdy jí otec k narozeninám koupil výplň rtů a nová prsa. Od té doby se na plastických operacích stala prakticky závislá a nechce s nimi přestat. Má v plánu si ještě více zvětšit prsa. S tímto návrhem ale nesouhlasí někteří plastičtí chirurgové, kteří tvrdí, že je to velký zásah do lidského těla, a navíc je Tara příliš hubená a operace by ji mohla ohrozit na životě.

Mohla to být úplně obyčejná a krásná ženská, která by sice kdo ví čím nevynikala, ale zato mohla mít například milujícího partnera a kupu dětí. Jenomže Tara Jayne se rozhodla jít úplně jiným směrem.

Z rodinného archivu je vidět, že Tara prožívala zcela normální dětství se svými rodiči, jezdila na kolečkových bruslích a od ostatních dětí v jejím věku byste ji nerozeznali. Zlom nastal ve dvaceti letech, kdy od svého otce dostala jako dárek k narozeninám první operaci na zvětšení prsou a výplň rtů.

Od té doby se Tara do plastických procedur a vylepšení zamilovala. Bohužel do přirozené slečny má hodně daleko. Spousta lidí na sociálních sítích se ji snaží přesvědčit o tom, že její vzhled není líbivý a extrémní plastické operace nemusí vždy skončit dobře.

Tara si jde ale tvrdě za svým snem a chce se stát živoucí Barbie. V současné době má prsa o velikosti 540 ml, ale chce je zvětšit na 1000 ml. S tím ale nesouhlasí někteří doktoři vzhledem k její hubené postavě. Její BMI index je pouze 15, ale měl by být 25-26 BM.

Do galerie se můžete podívat na sérii fotek Tary a uznejte sami, líbí se vám tahle dáma?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy