Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Au, to muselo bolet: Divokým dvojčatům z Love Islandu poslaly divačky drsný vzkaz

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Intriky

Přestože mají jednovaječná dvojčata Sammy a Danny svaly, divačky Love Islandu tito chlapci příliš neokouzlili. Dámy začaly spekulovat o jejich orientaci a stěžovaly si i na jejich zženštilost. Jak se líbí divocí krasavci vám?

Dvojčata Sammy a Danny

Blonďaté duo Samuel a Daniel jsou jednovaječná dvojčata ze Slovenska, která ale žijí už několik let v Dánsku, kde studují vysokou a studentský život si užívají plnými doušky. Oba rádi chodí po barech, což si pak kompenzují sportem, jak je ostatně vidět i na jejich postavách.

Sexy svalovci si ale velkou oblibu u dámských divaček Love Islandu kupodivu zatím moc nezískali. Těm se nelíbí jejich zženštilost. "Bez urážky, ale jdou si tam hledat chlapy nebo ženy? Ty jejich vlasy... rozhovor s nimi bych bez smíchu nevydržela," pustila se do čerstvých ostrovanů divačka Kristýna. A nebyla jediná. Jiným fanouškům se zdálo, že duo Sammy a Danny snad ještě ani nemá občanku.

Chceme tam pořádné chlapy, hřmí diváci

"Ty holky tam nemají co dělat, když mají kolem sebe tohle a ne pořádné chlapy," povzdechl si divák Lukáš. Na sexualitu soutěžících se diváci neodvolávají poprvé, v hledáčku potenciálních homosexuálů měli už třeba Nathana či Vaška.

Jednovaječná dvojčata od sebe jen tak nerozeznáte. Daniel má ale na tváři znaménko krásy, které Sammymu chybí. Bratři se ale liší hlavně svými charakterovými vlastnostmi: zatímco jeden je beznadějný romantik, druhý miluje dobrodružství. Oba krasavci už vážný vztah zažili a své vyvolené dokážou být milujícími partnery s chováním gentlemanů. Podaří se jim na ostrově lásky ulovit nějakou tu kost?


Související články

Další články