Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Attila Végh se vysmál Vémolovi a hodil mu rukavici: Uvidíme, jak z toho vykličkuje, říká

Odvetu oba zápasníci potvrdili.
Zdroj: Se svolením Oktagon MMA
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
odveta

Karlos Vémola ještě za sebou nemá ani odvetu s Patrikem Kinclem a už má na seznamu dalšího fightera, který by s ním chtěl odvetu. Jedná se o slovenského zápasníka Attilu Végha, se kterým Vémola prohrál v "zápasu století" v roce 2019. Po odvetě Vémola dlouhodobě touží, minulý týden se ale vyjádřil tak, že Végh už není moc relevantní, a pokud zápas chce, tak by měl trénovat a zápasit. Végh s odpovědí dlouho neváhal, jak píše web mmashorties.cz.

Zápas století pro Végha

Už je tomu více než tři roky, kdy v "zápase století", jak Oktagon propagoval souboj mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem, knockoutoval slovenský zápasník českého Terminátora v prvním kole. Od té doby se Vémola několikrát vyjádřil, že by po odvetě toužil, nedávno však řekl, že na ní vlastně zase tolik netrvá, protože už Végh není moc relevantní, a pokud zápas chce, tak by měl trénovat a zápasit.

Bojí se Vémola odvety?

Bývalý šampion organizace Bellator s odpovědí dlouho neváhal. "Samozřejmě jsem to sledoval s velkým očekáváním, jak se vlastně Karlos vyjádří. Já jsem totiž nedávno dával na IG video, že bych do toho zápasu šel. Karlos o tom 5 let sní, že chce mít odvetu, a když mu dám zelenou, tak se vymlouvá, že nemá motivaci a podobně. Já však vím, že Karlíto má v životě jen jednu motivaci, a to je zápas se mnou," uvedl sedmatřicetiletý Slovák ve videu na youtubovém kanále Oktagonu.

Velký kamarád Rytmuse pak prozradil svoje nejbližší plány a uvedl, že už i mluvil s jedním z předních lidí Oktagonu Pavolem Nerudou o případné odvetě. " Budu mít boxerský zápas, takže jsem řekl, že na konci roku bych ten zápas chtěl. Pavol Neruda dostal dotaz, kde by ten zápas mohl být, což je prý O2 arena, na kterou mám velmi dobré vzpomínky. Určitě bych se tam vrátil," řekl Végh. Teď už je prý na tahu sám Karlos. "Pal'o říkal, že je to otázka na Karlose, a Karlos říkal, že je to otázka na mě, tak já musím potvrdit, že dávám zelenou a ten zápas chci a beru ho. Uvidíme, jak z toho případně Karlos vykličkuje a nebo ne," pravil Végh, jak píše web mmashorties.cz.

Végh si do Vémoly píchnul a ironicky mu nabídl pozici pomocného trenéra. "Co se stane, až se mnou znovu prohraje? Kde bude brát motivaci? Já jsem však říkal, že ho klidně vezmu pod sebe jako pomocného trenéra, takže se určitě neztratí, to garantuji," dodal Végh provokativně.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy