Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Attila Végh se bil s Vémolou o miliony: Jeho manželka stála u záchodů a brala tisícovky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
mma a byznys
Co je doma, to se počítá... Zřejmě tím se řídí slovenský zápasník a jeho manželka. Mezitím, co svalnatý Attila Végh (34) posílal pravým hákem do říše snů českého MMA bijce Karlose Vémolu (34) a vítězstvím si přišel k milionům, jeho manželka tvrdě pracovala. Jen kousek od svého milovaného manžela. Redakci eXtra.cz totiž Attila svěřil, že jeho krásná Natálie se v O2 areně nedívala na zápas, ale v útrobách haly prodávala jeho merch. A vydělala skvělé peníze. Oba tak zvládli na jednom místě přinést slušné částky do rodinného rozpočtu.

Attila vysvětlil redaktorovi eXtra.cz, proč se jeho manželka nedívala ve vyprodané O2 areně na zápas s Karlosem Vémolou. Po něm si Végh přišel na sumu přes milion korun. Další peníze se nyní budou hrnout z reklamy.

„Ona na zápas nekoukala. Byla ve stánku v hale, ve kterém prodávala oblečení s mojí značkou. Měla sluchátka a byli jsme dohodnuti, že pokud se nic nestane, přijdou za ní rodiče, aby nemusela od stánku odcházet. Přišli pak za ní moji a její rodiče a těšila se na mě hodně,“ netajil se Attila Végh, že i manželka dokázala v pražské hale vydělat skvělé peníze. I když měla stánek kousek od toalet, tak se tisícovky jen sypaly.

Kolik utržila prodejem oblečení, sám netušil. „To nevím,“ usmíval se slovenský sympaťák. Odhadem po vítězném zápase, kdy se na jeho stranu dali i někteří z Vémolových fanoušků, to mohla být suma v řádu desítek tisíc korun. Pak se oba manželé setkali tváří v tvář. „Řekla mi, že mě hrozně miluje,“ prozradil eXtra.cz Attila, který musí být na svou ženu pyšný.

Z O2 areny si neodvezli zpět na Slovensko jen triumf v podobě vítězství v hlavním zápase, ale i slušný balík.

Související články

Další články