Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Attila Végh se rozpovídal pro eXtra: Prozradil pohlaví miminka i detaily porodu

+ Dalších 16 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Z duelu s českým MMA bijcem Karlosem Vémolou (34) odcházel jako vítěz. Teď ho čeká ale zcela nový, mnohem náročnější zápas. Slovenský hřebec Attila Végh (34) se brzy stane otcem, což mu zcela změní život. Redakci eXtra.cz prozradil, že za pár týdnů mu jeho manželka Natálie porodí syna a on u porodu nebude chybět.

Attila Végh o své manželce Natálii Végh od první chvíle říkal, že je to láska na celý život. V začátcích jejich seznámení musel svoji krásnou manželku trochu dobývat. A zanedlouho mu jeho vyvolená přivede na svět prvního společného potomka.

„Hrozně se na ten okamžik těším. U porodu budu. Budu stříhat i pupeční šňůru,“ prozradil eXtra.cz bojovník, který v prvním kole Zápasu století před vyprodanou O2 arenou poslal pravým hákem k zemi obávaného Karlose Vémolu.

Budeme velká rodina

Brzy budou Attila s manželkou kompletní rodinou. Tím to ale nekončí. Slovenský šampion si přeje, aby měl víc potomků. „Osobně bych si přál ještě tři děti. Důležité pro mě je, abychom všichni byli zdraví. Jedním klukem to nekončí,“ usmíval se skromný zápasník, pro něhož je rodina na prvním místě.

Mohlo by vás zajímat

Další články