Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Attila Végh otevřeně o zápase s Karlosem Vémolou: Je to blázen, ale i legenda, říká

+ Dalších 6 fotografií

Na historicky posledním Oktagonu, který se uskutečnil v sobotu večer na pražské Štvanici, nechyběl ani zápasník Attila Végh. Slovenská legenda pro eXtra.cz promluvila o plánovaném zápase s Karlosem Vémolou, který by měl být oficiálním ukončením jejich zápasnické kariéry.

Poslední zápas

Po dlouhé době se na půdu českého Oktagonu vrátil i slovenský zápasník Attila "Pumukli" Végh. "Mám na tohle místo krásné vzpomínky, tady jsem měl svůj první vítězný Oktagon zápas, z čehož mám obrovskou radost, tady začala moje kariéra v Oktagonu a jsem velmi smutný, že je to naposled," posteskl si eXtra.cz slavný fighter na galavečeru Oktagonu 45.

Attila samozřejmě nezapomněl promluvit o zápase s Karlosem Vémolou, který by měl být údajně vrcholným utkáním před Terminátorovým plánovaným odchodem do důchodu. "Jak to se zápasem vypadá, to je otázka. Čekal jsem na termín, protože jsem nevěděl, kdy to půjde, ale Karlos je blázen. Bere zápas za zápasem a já se na to tak pomaličku připravuju," kroutil nevěřícně hlavou Végh, který čeká, kdy bude oznámen termín zápasu, aby se mohl naplno věnovat přípravě. "Stále se udržuju, mám to v hlavě, všechno máme dohodnuté, vyhlášené. Záleží to ale na nich, ne na mně," dodal.

Co ale říká na to, že zrovna s ním chce Karlos ukončit svou vrcholnou kariéru? Zápas s Véghem totiž Terminátor sám označuje za grand finále. "Je to pro mě od takového bojovníka velká čest. Je to totiž legenda na česko-slovenské scéně," uvedl Attila, který si do Karlose sice rád rýpne, ale pořád ho bere jako svého rovnocenného soupeře.

"Spousta lidí si neuvědomuje, čeho dosáhl, protože kdyby nebyl na této scéně, tak nikdo ani neví, co je to MMA, takže je to velká čest, že zrovna se mnou chce mít poslední zápas, ale zároveň stejně jako já, protože i já jsem říkal, že kdybych neměl MMA zápas s ním, tak už MMA zápas nemám," prozradil zápasník o svém rivalovi. "Takže se dá říct, že dvě česko-slovenské legendy uzavřou svou kariéru, a to je podle mě hodně významná věc," dodal Atilla.

Tanec v kleci

MMA hvězda se na Slovensku v loňském roce objevila v taneční soutěži Let's Dance, do čehož si samozřejmě kamarádsky rýpl Ondřej Novotný, který během Halftime show vyzval Attilu k tanci. "Ondra mě trošku vyprovokoval," smál se Végh, který spolu s Novotným vystřihl cha-chu.

"U vás je to StarDance, u nás Let's Dance. Bylo to pro mě velmi náročné, vystoupil jsem ze své komfortní zóny, protože jsem nikdy neuměl tancovat. A ani jsem se to nenaučil, jak jste viděli," uvedl zápasník. "Ale snažil jsem se dát do toho všechno a bylo to pro mě takové milé překvapení, že to Ondra na mě vytáhl," dodal vesele jeden z nejslavnějších zápasníků česko-slovenského Oktagonu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy