Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Attila Végh o ženách Rytmuse: S Darou i Jasminou má společného víc, než by se zdálo

+ Dalších 10 fotografií
Hvězda česko-slovenské MMA bojové scény Attila Végh (34) se před pár týdny před vyprodanou O2 arenou utkal s Karlosem Vémolou (34). V prvním kole mu vzal jeho sen o návratu do nejprestižnější asociace na světě UFC. Redakci eXtra.cz poskytl exkluzivní velký rozhovor nejen o samotném zápase, ale i o svém soukromí, v němž třeba promluvil o přátelství s hudebníkem Patrikem Rytmusem Vrbovským (42).

"Výhru nad Karlosem jsem oslavil s týmem, kdy jsme po zápase šli na hotel, vzali si patnáct hamburgerů, snědli jsme je a šli jsme si lehnout," popsal na kameru eXtra.cz Attila s tím, že aktuálně ho odveta, po které Karlos Vémola touží, vůbec nezajímá. "Nezajímá mě to, co chce Karlos. Já jsem tu šéf a já budu rozhodovat o tom, jestli odveta bude, nebo ne," říká v rozhovoru muž, který přerušil čtyřletou šňůru vítězství českého MMA bijce Vémoly tak, že ho v prvním kole poslal k zemi.

Attila Végh se netají tím, že je blízkým kamarádem hudebníka Patrika Rytmuse Vrbovského "S Rytmusem se známe asi tři roky, máme stejný smysl pro humor."

O Jasmině a Daře

Dokonce zná i obě jeho slavné životní partnerky, manželku Jasminu a bývalou lásku Daru Rolins Co na ně říká a co si o nich myslí? "O ani jedné nemůžu říct škaredé slovo." Podívejte se na druhý díl exkluzivního rozhovoru s šampionem česko-slovenské MMA scény Attilou Véghem

První část velkého rozhovoru naleznete ZDE: Attila Végh exkluzivně: Prozradil, kolik dostal za skalp Karlose Vémoly i jméno syna

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy