Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Attila Végh exkluzivně: Prozradil, kolik dostal za skalp Karlose Vémoly i jméno syna

+ Dalších 10 fotografií
Hvězda česko-slovenské MMA bojové scény Attila Végh (34) se před pár týdny před vyprodanou O2 arenou utkal s Karlosem Vémolou (34). V prvním kole mu vzal jeho sen o návratu do nejprestižnější asociace na světě UFC, když jej tvrdým předním hákem poslal k zemi. Šampion ze Slovenska poskytl redaktorovi eXtra.cz exkluzivní rozhovor o svém soukromí a životě.

Attila je rozený šampion. Neřadí se ke sportovcům, jenž mají hvězdné manýry, trpí velkohubostí... Naopak. Attila Végh je skromný zápasník, který si svým výkonem a sympatiemi získal českého fanouška.

Než se ale dostal k MMA, což bylo v roce 2008, prošel si krušnou cestou. "Vyučil jsem se kuchařem a pak jsem chvíli pracoval v Rakousku, kde jsem nakládal kamiony různou zeleninou. Byla to těžká práce, ale našetřil jsem z výplaty docela dost peněz," prozradil v exkluzivním rozhovoru Végh, který se brzy stane otcem. "Čekáme syna a bude se jmenovat Attila," upřesnil.

O Karlosu Vémolovi má jasno. "Určitě nebyl nejtěžší soupeř v mém životě. Když bych mu měl dát nějaké hodnocení, tak na stupnici od jedničky do desítky bych mu dal pětku. Měl jsem těžší soupeře," netajil se šampion druhé nejslavnější světové asociace Bellator z roku 2013.

Attila promluvil i o penězích, které za zápas s Vémolou dostal. A i když se říkalo, že dostal částku přes milion korun, redakci eXtra.cz přiznal, že to není pravda.

Co všechno prozradil, na to se podívejte v exkluzivním videu. A sledujte portál extra.cz i v pátek, přineseme vám druhý díl velkého rozhovoru s Attilou Véghem, v němž promluvil o přátelství s hudebníkem Patrikem Rytmusem Vrbovským (42) a netajil se tím, co si myslí o jeho manželce Jasmině a předchozí partnerce Daře Rolins.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy