Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Attila ukázal odhalené snímky s těhotnou manželkou: A poslal dojemný vzkaz před porodem

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
LÁSKA
Hvězda MMA Attila Végh (34) a jeho krásná manželka Natália (25) se příchodu svého prvního potomka na svět nemohou dočkat. Pochlubili se i dojemnými snímky krátce před porodem. Z nich je patrné, že porod doslova klepe na dveře. Jejich syn bude mít milující rodiče... Navíc Attila vyslal svém očekávanému potomkovi krásný vzkaz.

Dvě velká vítězství stihne letos zápasník MMA Attila Végh Po výhře v Zápase století nad českým zápasníkem Karlosem Vémolou (34) do jejich rodiny už v nejbližších dnech zavítá prvorozený syn, který dostane jméno po tatínkovi – Attila.

"Děťátko naše, těšíme se na tebe," uvedl ke snímkům Attila, který promluvil i pro eXtra. "Termín máme mezi Vánocemi a Silvestrem. Myslím si, že to bude náš největší dárek. Hrozně se na to těším a budu i u porodu," řekl zápasník, který se už brzy stane poprvé otcem.

Bude i dcera?

Manželský pár aktuálně čeká, kdy se jejich chlapeček rozhodne, že už chce na svět. A tak se pochlubili dojemnými snímky, z nichž sálá láska a je patrné, že se oba nastávající rodiče na svého potomka těší.

Sám Attila ale předčasně prozradil, že až se narodí syn, určitě se budou snažit ještě o dalšího potomka. K synovi by si zápasník přál i dceru. Pro oba manžele je ale v tuto chvíli nejdůležitější, aby porod proběhl bez komplikací a miminko bylo zdravé. Držme jim palce.

Související články

Další články