Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Attila si užívá idylky s manželkou Natálií: Rodinné focení se zvrhlo

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Rodina
Zápasník Attila Végh (34) si po porážce bijce Karlose Vémoly (34) užívá zaslouženou pohodičku. Jeho milovaná Natália by měla co nevidět porodit. Než se tak ale stane, Véghovi se rozhodli pro rodinné focení. A Attilu to pořádně rozpálilo.

Před nedávnem se odehrál dlouho očekávaný zápas mezi hvězdou česko-slovenské MMA bojové scény Attilou Véghem a jeho protivníkem Karlosem Vémolou. Zápas století se konal ve vyprodané O2 areně v Praze. Hned v prvním kole připravil Attila Vémolu o jeho sen o návratu do nejprestižnější asociace na světě UFC, když poslal svého protivníka k zemi tvrdým předním hákem.

Po úspěšném zápase si Attila užívá rodinné idylky. S manželkou Natálií společně oslavili první adventní neděli. V průběhu minulého týdne se také vrhli do rodinného focení. Natálie by měla ještě do Vánoc přivést na svět jejich prvního potomka. Když měli před třemi měsíci rodinné focení, Natálie byla pevně rozhodnuta, že v devátém měsíci rozhodně žádné focení nebude.

Ale kvůli šikovné vizážistce a fotografce se rozhodla změnit názor. Focení se nakonec skvěle povedlo a i Attilovi se moc líbilo. Jeho manželka oblékla krásné krajkové šaty, které jí krom bříška zvýraznily i ňadra. Zápasník Végh se nemohl udržet, protože šaty ho rozpálily natolik, že musel svou manželku během focení osahávat. Podívejte se do fotogalerie, jak se bavili při focení.

Mohlo by vás zajímat

Další články