Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Souboj největších hezounů Oktagonu. V kleci se potkají frajírci, z nichž se ženám podlamují kolena

Jakub "Hezoun" Dohnal se už 20.4. 2024 na Oktagonu 56 střetne s Britem Jamesem Hendinem.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia/Se svolením Oktagon MMA
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
okategon 56

Oktagon 56 v anglickém Birminghamu se nezadržitelně blíží, a jak avizují promotéři organizace, na své si přijdou i čeští fanoušci. Do boje jde hned několik tuzemských výrazných tváří, jako je třeba Jakub "Hezoun" Dohnal, který se postaví proti britskému soupeři Jamesovi Hendinovi. Tenhle fight dozajista přiláká i dámské publikum. Těmhle dvěma frajírkům sebevědomí rozhodně nechybí. 

Expanze Oktagonu do zahraničí nadále pokračuje. Tuzemská organizace v čele s promotéry Ondřejem Novotným a Pavolem Nerudou se nyní momentálně připravuje na další turnaj v Anglii, který se uskuteční už 20. dubna, konkrétně v Birminghamu. Oktagon 56 láká hned na několik atraktivních jmen a těšit se mohou i čeští fanoušci. V kleci se dočkají například miláčka publika Jakuba Dohnala.


Dohnal versus Hendin. Příliš žhavé pro OKTAGON? Dámy, pozor!

Jedním z lákadel je i souboj českého oblíbence Jakuba "Hezouna" Dohnala, který se střetne s nadupaným Britem Jamesem Hendinem. Něco nám říká, že tento duel se bude líbit nejen fanouškům bojových sportů, co vy na to, ženy? Už samotná přezdívka Kuby mnohé napovídá, ale i samotná organizace tento duel popisuje takto: "Příliš sexy pro OKTAGON? Dámy, pozor! Souboj frajírků, který bude zajímat i ženské publikum! Těmhle dvěma sebevědomí rozhodně nechybí. Na jedné straně “Hezoun” Jakub Dohnal je zpátky – naposledy na svou nástupovku, podle které je až příliš sexy pro celý svět, šel do klece s Buchingerem. Dostal od staršího a zkušenějšího pěknou lekci, rozhodně se ale nevzdává, naopak." 

Dohnal však k vítězství bude potřebovat víc než jen přízeň dámského publika. "Cestu mu zkříží Brit James Hendin, který má za sebou už 9 zápasů v Cage Warriors a aktuálně dvě výhry v řadě. Dva podobně naladění fighteři, jejichž hlavní zbraní je jejich sebevědomí. Jak tohle dopadne?" láká dál Oktagon. Odpověď fanoušci zjistí již 20.4. na Oktagonu 56. Kompletní fightcard je na oficiálních stránkách organizace.

Dohnala mohli fanoušci naposledy vidět v kleci loni v říjnu. Tehdy se tenhle dvaatřicetiletý bijec a finalista 3. řady reality show OKTAGON Výzva střetl s legendárním bojovníkem Ivanem Buchingerem. Zápas se slovenskou hvězdou pro Dohnala tehdy znamenal životní výzvu, o kterou si dokonce napsal sám, jak uvádí web Brněnský deník.cz, Dohnal Buchingerovi doručil dokonce žádost o zápas. Zápas nakonec skončil pro Dohnala porážkou ve druhém kole via TKO.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy