Moderátorka zpravodajství České televize Alexandra Nosková (30) doplatila na svůj románek s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem (46). Podle serveru Týden.cz ji vedení televize stáhlo z vysílání a vrátilo zpátky na post redaktorky ranních zpráv ČT 24, kde bude fungovat jako hlasatelka dopravního zpravodajství.

O vztahu Noskové a Mynáře jako první informovala televize Barrandov. Televize se nejprve k aférce nevyjadřovala, pak ale podala vyjádření prostřednictvím své tiskové mluvčí Alžběty Plívové. „Vedení zpravodajství České televize se dohodlo s Alexandrou Noskovou na tom, že se vrátí na svoji předchozí pozici a bude moderovat dopravní zpravodajství ve Studiu 6. Pro žádné jiné personální změny není v tuto chvíli důvod,“ sdělila Týden.cz mluvčí televize Alžběta Plívová. Informaci serveru potvrdil i šéf zpravodajství Zdeněk Šámal.

Noskovou s Mynářem načapal deník Blesk v Dubaji, kterak si páreček užíval luxusní dovolenou. Sama moderátorka se k celé věci ještě nevyjádřila, zato Mynář, který je ženatý, ještě před týdnem tvrdil, že jsou s manželkou od sebe, aby si od sebe odpočinuli.

Noskovou má na jejím postu nahradit Světlana Zárubová Witowská.