Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

ATLAS ŽEN: Co (ne)dělat, aby vám vztah vydržel až do smrti? Patrik vám poradí!

Sympaťák Patrik má se ženami bohaté zkušenosti a rád je předává dál. Už jsme se třeba dozvěděli, jak uspokojit ženu, jak ji zvládnout, když má své dny, nebo proč (ne)chodit s fitness holkou. Pokud chcete mít vztah až do smrti, tak si Patrika pěkně poslechněte.

Patrik má se vztahy svoje zkušenosti a rád vám poradí v čemkoliv, co vás zajímá. Tentokrát se zaměřil na dlouhodobé vztahy. Po těch touží většina lidí, ale málokdo si je umí udržet.

Podle Patrika ve vztahu existuje kategorie povolené lži. Takže lhát můžete, ale jen v některých věcech. Ona totiž pravda někdy bolí. „Lásko, ty jsi tak krásná i po ránu. No jasně, že jsi nepřibrala,“ říká Patrik s tím, že tohle lhaní se toleruje.

Každý muž by měl své partnerce odepisovat, vnímat ji a otevřeně mluvit o sexu. Musíte mít také společné záliby, aby vám vztah vydržel. Pokud tomu tak není, je to prostě špatně a trávíte čas odděleně. A co dalšího radí Patrik, aby vám vztah vydržel až do smrti? Podívejte se na video.

Mohlo by vás zajímat

Další články