Obyvatelé Atlanty prožívají těžké chvíle. Klidné vlny města má rozbouřit příjezd kanadské zpěvačky Justina Biebera (19). Ten si tam už pronajal dům v luxusní čtvrti od rappera Dallase Austina a myslí si, jak se tam pěkně uhnízdí s kopou trávy a bodyguardů, co mu budou opečovávat jeho otvůrek.

Nicméně uvítací večírek ať tedy nečeká. Jeho budoucí sousedi se rozhodli uspořádat protest proti příjezdu Biebera a rozhodně nepůjde o komorní akci. Zúčastnit akce se má přes 200 lidí, kteří také podepsali proti zpěvákovi petici.

„Těžce jsme pracovali na dosažení cílů. Bieberovo přemístění znamená zlo pro naše děti. Nebudeme moci beze strachu nechat naše děti, aby si hrály na ulici, nikdo nemůže zaručit, že se nerozhodne vzít auto a projet ulicí zběsilou jízdou. Nedovolte tomu dítěti zničit to, na čem jsme tak tvrdě dřeli.“ Takto obyvatelé Atlanty obhajují svou petici proti Justinovi.

Otázkou je, jak dlouho se Bieber bude v Atlantě ohřívat. Přes 100 tisíc lidí nedávno podepsalo petici pro deportaci Justina Biebera z USA. Takže jestli Bílý dům rozhodne, že si Justin má sbalit svých pět švestek a vypadnout zpět do Kanady, bude to znamenat vysvobození nejen pro Atlantu, ale i pro ostatní obyvatele USA.