Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Aťka Janoušková (†88) by slavila narozeniny: Osudového muže přebrala Bohdalové!

+ Dalších 32 fotografií
Smutný příběh
Zemřela už minulý čtvrtek, teprve v sobotu ale našli bezvládnou Aťku Janouškovou (†88) v jejím bytě. Nejmenší česká herečka a dabérka, která by dnes oslavila nedožitých 89 let, si pečlivě střežila velké tajemství. Životní láskou, o níž nikdy nemluvila, jí byl bubeník Josef Poslední (†46). Po jeho tragické smrti zůstala dlouhých 51 roků bez něj.

Co se týkalo lásky, byla Aťka Janoušková (†88) tajnůstkářkou. Důvod byl jednoduchý a velmi smutný. Nechtěla v sobě znovu rozdmýchávat bolest, kterou jí smrt osudového muže způsobila!

Dabérka včelky Máji, která měřila 120 centimetrů, milovala bubeníka Josefa Posledního z Orchestru Karla Vlacha. Milovaný muzikant jí však v roce 1968 tragicky zahynul v Mongolsku. Bylo jí 37 let, další 51 roků tak žila s ohromnou dírou v srdci.

Ještě před Aťkou ulovila Josefa herečka Jiřina Bohdalová (87). S trochou nadsázky se dá říct, že jí ho Janoušková přebrala. Se slzami v očích na něj pak vzpomínaly obě.

Janoušková ale celých 51 let odmítala vyslovit jeho jméno. „Měla jsem dlouholetý vztah, byl to muzikant. Ale bohužel tragicky zemřel,“ řekla v roce 2016 webu Blesk.cz. Slovy šetřila i Bohdalová. „Pepíček byl boží stvoření,“ vzpomínala zkroušeně.

Mohlo by vás zajímat

Další články