Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ať tě provází síla: Messenger nabízí vzhled Star Wars, takhle si ho nastavíte

Ať tě provází síla: Messenger nabízí vzhled Star Wars, takhle si ho nastavíte
Zdroj: csfd
+ Další 2 fotografie
návod
Do kin přichází snímek Star Wars: Vzestup Skywalkera. V něm se odehraje konečný boj za svobodu galaxie a pro každého skalního fanouška této filmové série jde o velkou událost. I proto došlo v aplikaci Messenger k jedné velké změně, která příznivce nepochybně potěší. Přinášíme vám stručný návod na to, aby váš chat s přáteli vypadal jako ze Star Wars.

Star Wars se nepochybně řadí mezi franšízy s největším počtem fanoušků ve světě. Nelze se proto divit, že společně s premiérou snímku Star Wars: Vzestup Skywalkera-vzestup-skywalkera přichází i změna na facebookovém Messengeru. Vaše psaní s přáteli tak může být doslova vesmírné.

Celý vzhled Star Wars spočívá v tom, že se pozadí konkrétního chatu promění ve vesmírné nebe. Místo obyčejné bílé plochy, popřípadě dnes hojně používané černé, tedy budete mít pod konverzací hvězdy. Mění se i reakce na zprávy, z obyčejných emotikonů se stanou postavy z filmové série.

Návod

V galerii naleznete stručný a všeříkající návod na to, jak si vzhled Star Wars můžete na svém Messengeru nastavit i vy. Je to velmi jednoduché a navíc je pak váš telefon hned o něco veselejší. Změníte si vzhled vašeho chatu?

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy