Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Asus se zbláznil a vrací prachy za vadné notebooky

Vrácené finance pak využijete na cokoli se vám zlíbí – třeba na
pořádnou dovolenou!
Modrá smrt, vadný displej, nefungující touchpad nebo stávkující harddisk – zná to asi většina z nás a fakt není o co stát! Za chyby se platí, ale ať to hlavně není zákazník, řekli si teď v Asusu. Jestli máte notebook právě od téhle značky a porouchá se vám, hoši ze servisu vám ho nejen opraví, ale Asus vám navrch ještě vrátí do posledního halíře peníze, za které jste počítač pořídili.

Je to poprvé, kdy se oprava notebooku opravdu vyplatí, a není v tom vůbec žádný háček. Když se vám váš přenosný společník jakkoliv sám od sebe porouchá do 365 dní od nákupu, máte ho díky téhle akci vlastně zadarmo! Zkrátka to vypadá, že kdo si notebook Asus nekoupí letos, ten určitě prohloupí.

Až se zdá, že taková legrace se Asusu nemůže ani vyplatit. Do své lákavé akce totiž zařadil prakticky všechny své notebooky až po ty nejdražší kousky. Vy neriskujete vůbec nic a v nejhorším případě dostanete všechny své pracně vydělané penízky zpátky a navíc samozřejmě i opravený notebook. Vrácené finance pak využijete na cokoli se vám zlíbí – třeba na pořádnou dovolenou! A jak na to?

Stačí jen zaregistrovat svůj notebook s nákupním dokladem na webových stránkách www.asus-zaruka.cz nejpozději 15 dní od nákupu.

Související články

Další články