Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Astronomické volební sázky: Hráč dal 2 mega na vítězství Jiřího Drahoše!

Hráč vsadil 2 mega na výhru Drahoše!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 23 fotografií
Do otevření volebních místností zbývají pouhé dva dny. O možném vítězi už můžeme pouze spekulovat, jelikož od pondělí platí zákaz zveřejňování předvolebních průzkumů. Potenciální budoucí hlavu státu ale můžeme odvozovat od dění ve světě sázení. Tam totiž na některé kandidáty padly astronomické částky.

Usedne na Pražském hradě Miloš Zeman (73) i ve druhém volebním období? Voliči o tom rozhodnou už tento pátek a sobotu. Na paty současnému prezidentovi velmi obratně šlape profesor Jiří Drahoš (68).

O šancích jednotlivých kandidátů mnohé napovídají i kurzy, které na jejich vítězství vypsaly sázkové kanceláře. Vedle skromných částek se ale objevují i závratně vysoké sázky. Kancelář Maxi-Tip se setkala s jednotkami sázkařů, kteří vsadili okolo milionu korun na úspěch Zemana a Drahoše, vítězství Zemana v prvním kole nebo postup Horáčka do kola druhého. Hodně peněz lidé dali i na souboje kandidátů, například porážku Jiřího Hynka (57) ze strany Marka Hilšera (41).

Vůbec nejobjemnější sázkou v Maxi-Tipu byly 2 miliony korun, které dal sázkař na celkové vítězství Jiřího Drahoše. A jelikož kdo nic neriskuje, nic nezíská, objevil se i takový sázkař, jenž využil kurz 2 000 na Petra Hanniga (71) a vsadil na jeho výhru 2 500 Kč. V případě zvolení Hanniga prezidentem by pak inkasoval rovných 5 milionů korun. Zatímco v Maxi-Tipu se toho nebojí, ostatní sázkové kanceláře mají nastaveny limity a třeba již desetitisícové sázky odmítají kvůli zvýšenému riziku.

Vedle vysokých sázek se v sázkové kanceláři setkali i se speciálními přáními sázkařů. Někdo si vsadil na vítězství Topolánka s tím, že nejpozději do 31. prosince 2018 udělí Dalíkovi milost. Maxi-Tip naopak z etických důvodů odmítl návrh na sázku, že vyhraje Miloš Zeman a ve funkčním období bude mít státní pohřeb. Stejně tak neprošla sázka na to, že Zeman chytí ve volební místnosti virózu, a to z důvodu těžké prokazatelnosti viru v krvi prezidenta.

Související články

Další články