Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

ASTROLOGIE LÁSKY: Těchto 6 znamení jsou nejlepšími partnery!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
ASTRO
V dnešní době může být těžké zjistit, zda je pro vás ten pravý nebo ne! Při výběru partnera byste měli hledat někoho, s nímž můžete žít. Protože všichni máme nedostatky a každý vztah bude mít dříve nebo později nějaký konflikt. Zjistili jsme pro vás, která znamení mají největší potenciál pro dlouhodobou kompatibilitu. Je vaše znamení mezi vyvolenými?

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk touží nejen po stabilitě a bezpečnosti, ale dokáže bezmezně milovat. Není divu, že je jedním z nejlepších partnerů zvěrokruhu. Muži a ženy ve znamení Býka vás nakazí svou smyslností. Pamatujte si: Jsou to stvoření komfortu a tvrdohlavosti, takže jakmile jste jejich a přijdou těžké časy, nenechají vás jen tak odejít. Co Býk vyžaduje? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Hledáte někoho, kdo je citlivý, pečující a orientovaný na rodinu? Nehledejte nikoho jiného než Raka. Tyto empatické osoby jsou stvořené pro to, aby vám vytvořily pravý domov. Obě pohlaví tohoto znamení budou tvrdě pracovat na tom, aby s vámi vybudovaly pevný rodinný základ a poskytly vám spoustu emocionální podpory, něhy a porozumění. Tak proč hledat jinde? Podle čeho si vybírá Rak partnerku? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou dokonalá stvoření. Jejich intenzivní praktičnost, náležitá péče a vysoká úroveň standardů činí z mužů a žen éterické bytosti. Umí si udělat jasno v tom, koho chtějí, koho nechtějí, co je důležité a co nikoliv. Takže když vás chtějí? Budou vás chtít po celý život. Budete také příjemně překvapeni jejich romantickým srdcem. Co dělají, než se pustí do vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Ano, muži i ženy ve znamení Štíra jsou silně sexuální, ale jsou také vybíraví v tom, s kým budou sdílet svůj hluboký smysl života. Potřebují se cítit v bezpečí a chtějí být respektováni. Když vás propustí do svých životů včetně jejich náladových stránek, můžete si být jisti, že jste v jejich srdci. A do srdce propustí jen dlouhodobé partnery. Když milují, milují tvrdě. A Štíři opravdu chtějí cítit a najít svou pravou lásku. Co postihuje Štíry? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi se věnují své kariéře a úspěchům, takže pokud si udělají čas, aby vás viděli a poznali, můžete věřit, že to znamená hodně. Díky svému vysokému standardu a opatrné povaze jakmile vám muž nebo žena v Kozorohu dává své srdce, znamená to, že jsou z vás paf. Kozorozi jsou zralí, světští a chtějí vytvořit stabilní život pro svého budoucího partnera a rodinu. Pokud vás Kozoroh vidí jako svou budoucnost, věřte, že to má smysl. Z čeho má Kozoroh strach? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Hluboce citlivé a laskavé Ryby snadno vytvářejí emocionální vazby, a když milují, milují hluboce. Ryby hledají někoho, o kom sní. Vzhledem k jejich citlivé povaze nejsou stavěné na příležitostné románky, což je důvod, proč dávají přednost tomu, aby se někomu zavázaly. Věci s Rybami se dějí rychle, ale můžete si být jisti, že to stojí za to, pokud s nimi chcete žít a snít. Ryby vám ukážou, jak žít – dobré jídlo, společnost, zábava. Kam pozvat Rybu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články