Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Aspoň někdo na D1 pracuje: Ministr dopravy Ťok je terčem posměchu, na dálnici vyrostl sněhulák

Zdroj: extra.cz
dopravní situace
Dopravní komplikace na nejfrekventovanější dálnici D1 nenechávají řidiče klidnými. Po obrovské vlně kritiky se teď ale lidé rozhodli situaci zlehčit a našli k tomu opravdu skvělou záminku. Na dálnici u Humpolce totiž vyrostl sněhulák. Kdo ho postavil zatím není jasné, lidé však odhadují, že šlo o netrpělivého řidiče, který si tak zkrátil čekání v koloně.

Kvůli nedokončeným pracem na úseku mezi 90. a 94. kilometrem dálnice D1 u Humpolce na místě vznikají obří kolony, z některých se řidiči dostávali i několik hodin. Možná právě jeden z netrpělivých řidičů si dlouhou chvíli zkrátil tím, že přímo u dálnice postavil sněhuláka. Toho lidé nadšeně komentují s tím, že alespoň někdo na tomto úseku něco dělá.

Ministr dopravy Dan Ťok se právě díky sněhulákovi stal terčem posměchu. Pod fotografií sněhuláka, která momentálně koluje facebookem, se objevila spousta vtipů na jeho konto. „To je ministr dopravy Dan Ťok, v převleku dohlíží na situaci na D1,“ připsal pod fotku jeden z komentujících. Další žertují, že sněhulák tam bez reflexní vesty nemá co dělat.

Na tomto úseku by dnes večer mělo proběhnout odstranění dočasných betonových svodidel, čímž by se měl provoz usnadnit. Práce potrvají do 8. ledna.

Související články

Další články