Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Asistent a sekretářka Tondy Blaníka jsou v seriálu Krmelec k nepoznání! Foto uvnitř článku

Tonda Blaník je hvězda.
Zdroj: stream.cz
Herce Michala Daleckého a Halku Třešňákovou znají diváci jako poskoky Tondy Blaníka ze satirického seriálu Kancelář Blaník na Stream.cz. Nyní se v netypických rolích oba představují v seriálu Krmelec u Muflona. Halka si střihla kvákající Žábu a Michal velikonočního Beránka.

Zatímco Kancelář Blaník si nebere servítky, nekompromisně glosuje českou politickou scénu a díky Tondovi přibližuje národu nejnovější módní trendy, seriál Krmelec u Muflona má zcela jiný styl garderoby. Známí čeští herci se v něm totiž prezentují ve zvířecích oblečcích.

Diváci tak vídají každou středu v hlavních rolích na Stream.cz například Pavla Lišku jako Zajíce, Martina Jeřábka jako Medvěda a Pavla Šimčíka jako Muflona. V epizodních rolích Milana Šteindlera jako Jelena, Marii Doležalovou jako Slepici nebo Kryštofa Rímského jako Vlka. V nejnovějším díle s názvem Velikonoce se objevil i Michal Dalecký jako velikonoční Beránek. Halka Třešňáková excelovala v minulém díle Loučení se svobodou jako Žába.

Stream navíc slibuje, že se mohou diváci již brzy těšit na online premiéru filmu Prezident Blaník, kde oba herci hrají své legendární role, asistenta Žížalu a sekretářku Lenku.

Související články

Další články