Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Ashton Kutcher slaví 43 a jen kvete: Jeho bývalá láska Demi Moore (58) děsí vzhledem

Ashton Kutcher slaví 43 a jen kvete: Jeho bývalá láska Demi Moore (58) děsí vzhledem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
NAROZENINY
Oblíbený americký herec Ashton Kutcher se v začátcích své kariéry živil modelingem. Během studií se však dostal k herectví, díky němuž má hodně tučné finanční konto. Své peníze rád investuje, mimo to se věnuje i produkci a scénářům. A po jeho boku se taky objevují krásné ženy - nejprve to byla Demi Moore, která je dnes stěží k poznání. a teď už je nějakou dobu v chomoutu s krásnou Milou Kunis.

Ashton Kutcher, který slaví své třiačtyřicáté narozeniny, se narodil v Iowě, jeho kořeny však sahají do Irska, Německa, ale i České republiky. Ashton má dva sourozence - starší sestru a bratra Michaela, dvojče, které v dětství podstoupilo transplantaci srdce a zároveň trpí dětskou mozkovou obrnou.

Ashton Kutcher se vloupal do školy

Když Kutcher studoval, tak se jednoho dne spolu se svým bratrancem rozhodl, že se budou vloupat do školy. Oba je ale chytli, a tak dostali tříletou podmínku a 180 hodin veřejně prospěšných prací.

Poté už ale začal sekat latinu a nastoupil na univerzitu, kde se věnoval biologii. Důvod byl prostý – chtěl pomoct svému bratrovi, kterému chtěl najít lék na jeho nemoc.

Během studií ho však objevil modelingový agent, který ho zlákal na svou stranu. Ashton tak opustil školu, objevil se v reklamách třeba pro Calvina Kleina a taky pracoval v hlavních městech módy, tedy v Paříži a Miláně.

Ashton Kutcher jako Steve Jobs

Poté jeho kroky vedly do Los Angeles, kde se chtěl prosadit v hereckých konkurzech. Vyšlo mu to hned napoprvé a Kutcher byl obsazen do sitcomu Zlatá sedmdesátá Taky se objevil v oblíbeném sitcomu Dva a půl chlapa nebo ve filmech Dvanáct do tuctu či Jobs

Dařilo se mu také na poli investic a jako produkčního režiséra si ho najala například i společnost Lenovo.

Demi Moore nahradila Mila Kunis

A co jeho osobní život? Kutcher se zamiloval do o patnáct let starší herečky Demi Moore, kterou si v roce 2005 vzal za ženu. Ovšem po několika letech jejich manželství zkrachovalo a v roce 2013 byli oficiálně rozvedeni. Údajně kvůli Ashtonovým pravidelným záletům, dalším důvodem pak měl být Demin potrat, který prodělala v šestém měsíci těhotenství.

Demi Moore už se znovu nevdala. Nedávno se o ní však hodně psalo kvůli jejímu vzhledu poté, co vystoupila na módní přehlídce. Její propadlé tváře a strnulý výraz nahrávaly tomu, že Moore podstoupila ne moc povedenou plastickou operaci, vše se ale vyvrátilo po přehlídce, když se Demi vyfotila se svými kolegyněmi a všechno bylo rázem pryč. Podle všeho to tak vypadá, že to maskéři přehnali s konturováním obličeje.

Zato Ashton Kutcher sám nezůstal a podlehl kouzlu krásné Mily Kunis, se kterou se v roce 2014 zasnoubil a ve stejném roce se jim narodila i dcerka Wyatt Isabelle O rok později se vzali a na konci roku 2016 se jim narodil i chlapeček Dimitri Portwood.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy