Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ashton Kutcher a Mila Kunis šokují: Děti myjeme, jen když jsou viditelně špinavé

Ashton Kutcher a Mila Kunis šokují: Děti myjeme, jen když jsou viditelně špinavé
Zdroj: Profimedia.cz
Hygiena

Herecký pár Mila Kunis (37) a Ashton Kutcher (43) se svěřili, že své děti koupou jen tehdy, když jsou viditelně špinavé. V šokujícím přiznání v podcastu Armchair Expert také sdělili, že v rodině nepoužívají až na výjimky mýdlo. 

Mila Kunis a Ashton Kutcher překvapili veřejnost, když řekli, že nejsou zastánci časté hygieny. Sami se se prý koupají co nejméně, navíc se vyhýbají mýdlu. Herec uvedl, že ho využívá jen na choulostivé partie stejně jako jeho partnerka. Nechtějí totiž vysušit svou pokožku.

Stejný přístup pak mají i ke svým dětem, dceři Wyatt a synovi Dimitrimu. Posluchače ale partneři přímo šokovali tím, že své děti myjí jen tehdy, když jsou viditelně špinavé.

"Pokud na nich vidíte špínu, vyčistěte je. Jinak to ale nemá smysl," řekl Kutcher. Podle něj je zbytečné dětem vysušovat jejich mladou a jemnou pokožku hygienickými přípravky.

V dětství se nemyla

Mila pak přiznala, že své koupací návyky získala na Ukrajině, kde vyrůstala. "V dětství jsem neměla teplou vodu, takže jsem se stejně moc nesprchovala," vysvětlila herečka známá například z filmu Méďa.

"Když jsem měla malinké děti, také jsem je nemyla každý den. Nebyla jsem ten rodič, který by koupal své novorozence, to nikdy!" dodala důrazně Kunis.

Související články

Další články