Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ashley Graham se fotila DOLE BEZ: Ukázala svůj macatý zadek v plné kráse! FOTKY UVNITŘ

Ashley Graham v plné parádě.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Pomalu, ale jistě přestávají být v módě vychrtliny a ženy z titulních obálek časopisů mají zase křivku. Jednou z takových modelek-průkopnic je plus size modelka, tedy baculka, Ashley Graham. Ta přichází s novou sérií fotek, odvážnější než obvykle.

Na uměleckých fotografiích se ukazuje „dole bez“. Dříve spoléhala na své vrchní přednosti, teď ukazuje svůj macatý zadeček. Navíc tvrdí, že tohle focení nebylo bezdůvodné.

„Už mě unavuje 17 let od začátku své kariéry neustále odpovídat na otázku, jaké to je, být plus size modelka. Ženy by prostě neměly mít žádnou takovou nálepku. Na druhou stranu si uvědomuji, jaký je můj přínos ke změně vnímání krásy. Jsem na titulkách magazínů a mám moc mnohé změnit,“ říká Ashley Graham.

Nejvíc ji potěší, když dostane různé vzkazy od fanynek, které se přestaly za své tělo stydět. „Po letech nosím kraťasy. A to díky tobě,“ napsala jí třeba jedna z žen.

Právě proto ukazuje co nejvíc svého těla, prý aby ostatní ženy přestaly řešit své tělo a místo toho se soustředily na podstatnější věci ve svém životě. Navíc to není žádná stydlivka a focení v bikinách či naprosté nahotě s ní nic nedělá.

Na to, jak jí to před objektivem jde, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články