Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Artur Štaidl se s tím nemaže: Koupil velký byt za devět milionů a myslí na založení rodiny

Artur Štaidl je celý táta!
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
INVESTICE

Je mu 26 let a už má nový byt za 9 milionů. Syn Ivety Bartošové (†48) a Ladislava Štaidla (†75) se rozhodl investovat do budoucnosti a koupil si 4+kk na pražském Spořilově. Redakce eXtra.cz to zjistila z katastru nemovitostí. Z dědictví mu ale pořád zbyla spousta peněz.

Artur Štaidl: Nákup bytu

Student psychologie Artur Štaidl podle kupní smlouvy, kterou redakce prostudovala v katastru nemovitostí, zaplatil za první svůj vlastní byt 9 milionů a 25 tisíc korun.

Jde o 4+kk s 89 metry čtverečními, které se nachází v šestém nadzemním podlaží nového bytového domu na pražském Spořilově. Má tři ložnice, i když jedna je malá a hodí se spíš jako pracovna.

Nechybí samostatné WC a dvě koupelny, přičemž jedna je dostupná z hlavní ložnice. K bytu náleží i poměrně velký balkón. K jednotce patří i garážové stání.

Je vidět, že Artur myslí na budoucnost a na založení rodiny, když jako startovací byt nepoužil nějaké tradiční mládenecké 2+kk.

Dosud bydlel v původně otcově domě v Apolinářské ulici, podle našich informací tam ale neměl dostatek prostoru.

Peníze

Peníze patrně budou pocházet z dědictví po matce Ivetě Bartošové, ale hlavně po otci Ladislavu Štaidlovi, který byl velmi úspěšný obchodník. Artur má také práva na tantiémy po nich, takže je klidně možné, že jen ty samotné ho dokáží slušně uživit.

Ale podrobněji: po smrti Ladislava Štaidla po něm čtyři jeho potomci zdědili 47 568 112 Kč, jak informoval tehdy Blesk. Všichni čtyři mají nárok na 25 % podíl z práv na písně a další dílo nejen svého otce Ladislava, ale také jeho bratra, textaře Jiřího Štaidla (†30). Kromě toho Artur získal po otci nejvyšší podíl (40 %) ze všech bankovních účtů a také podílové listy.

Takhle Artur Štaidl sledoval premiéru seriálu Iveta o své mamince:

Před lety také úspěšně prodal dům po matce Ivetě, inkasoval sedm milionů korun.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy