Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Artur Štaidl promluvil o smutném dědictví po tátovi. S řídnoucími vlasy se snaží smířit, dohání to knírkem

Artur Štaidl, syn Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Proměna

Artur Štaidl (27) si po smrti maminky Ivety Bartošové (†48) hlídá své soukromí a dává jen minimum rozhovorů. Tentokrát však udělal výjimku. Jak prozradil v rozhovoru pro iDnes, pracuje jako obchodní zástupce v jedné agentuře. Také se rozpovídal o tom, proč si nechal narůst knírek, který hrdě ukázal na slavnostní premiéře seriálu Iveta, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz.

Už od dětství byl Artur Štaidl všem na očích. Narodil se totiž populární zpěvačce Ivetě Bartošové a úspěšnému skladateli Ladislavu Štaidlovi (†75). Poté, co Iveta v roce 2014 spáchala sebevraždu skokem pod vlak a Ladislav v roce 2021 podlehl koronaviru, zůstal Artur bez rodičů.

Nedávno se Artur objevil na slavnostní premiéře poslední řady série Iveta, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Všechny přítomné překvapil knírkem, který si nechal narůst. „Co jsem zdědil, to jsou řídnoucí vlasy. To je zkrátka věc, se kterou se člověk musí smířit. A knírek? Možná to dělám proto, aby mě nikdo nepoznal, možná proto, že se mi to líbí, možná proto, že mě knírek prostě baví,“ řekl pro iDnes.

Se školou sekl

V rozhovoru Štaidl dále promluvil o své současné práci. „Dělám obchodního zástupce v jedné agentuře, věnuji se marketingu a ve volném čase také psychologii. Studium jsem musel ukončit, zároveň s prací to bohužel nešlo stíhat,“ přiznal.

Sám byl v dětství pod velkým tlakem pozornosti jak médií, tak veřejnosti. Změnilo se od té doby něco? „Když mám jednání v různých firmách, nemám pocit, že by to nějak ovlivňovalo mou práci. Myslím, že mladší generace si ani neuvědomuje, kdo jsem, což je na jednu stranu moc krásná změna. A lidé od čtyřiceti let nahoru si to třeba uvědomí, ale buď to neřeší, nebo to nedávají znát,“ sdělil Artur.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy