Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Artur Štaidl oslavil 25 let: Do společnosti vyrazil se svou krásnou přítelkyní

Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
výročí

Jediný syn zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) Artur Štaidl (25), kterého přivedla na svět s uznávaným hudebníkem a skladatelem Ladislavem Štaidlem (†75), jenž zemřel začátkem roku, oslavil své 25. narozeniny a vyrostl v muže. Na premiéru filmu Karel dokonce poprvé přivedl svou krásnou přítelkyni. Podívejte se, jak šel s Arturem čas, podobu obou rodičů v sobě nezapře.

Hudebník Artur Štaidl oslavil pětadvacáté narozeniny, které bohužel kvůli letošní ztrátě otce, hudebníka a skladatele Ladislava Štaidla, prožívá jako sirotek. O maminku zpěvačku Ivetu Bartošovou přišel koncem dubna 2014, když se rozhodla ukončit svůj život pod koly vlaku.

V době, kdy se Iveta potýkala s psychickými problémy spojenými s alkoholem, si vzal Artura do péče otec Ladislav Štaidl, což byla pro chlapce velká vzpruha a jeho život začal jít adekvátnějším směrem.

Ladislav Štaidl vychoval celkem čtyři děti. Uznávaný hudebník odešel do uměleckého nebe letos 31. ledna po zdravotních komplikacích, které byly spojené s koronavirem.

Artur po boku krásné partnerky

Artur Štaidl se pár dní před narozeninami ukázal na premiéře dokumentárního filmu Karel, kam poprvé do společnosti přivedl i svou krásnou přítelkyni. Podle snímků je znát, že Artur vyrostl ve vyspělého muže, který podobu se svými slavnými rodiči nezapře. Oba by byli na něj určitě patřičně hrdí.

V galerii se podívejte, v jakého muže Artur Štaidl dospěl.


Související články

Další články