Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Artur Štaidl na premiéře Ivety překvapil vzhledem i doprovodem. Po boku měl tajemnou brunetku

Artur Štaidl dorazil na pondělní premiéru.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 109 fotografií
premiéra

Artur Štaidl se po delší době objevil ve společnosti. Pozůstalý syn Ivety Bartošové si nenechal ujít slavnostní premiéru poslední řady seriálu Iveta, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz. Mladík dorazil po boku půvabné brunetky, se kterou po celou dobu tokal o sto šest. Na každém kroku měl vedle sebe ochranku, která se od něj nehnula ani na metr.

V pondělí večer praskala Lucerna ve švech. Konala se tam premiéra poslední řady minisérie Iveta, která mapuje vzestupy i pády zesnulé zpěvačky. Příběh o své mamince přišel zhlédnout i její syn Artur Štaidl, jak zachytili fotografové eXtra.cz. Ten dorazil s úsměvem na tváři, který ho po celou dobu neopouštěl.


Artur dorazil do kina až mezi posledními, a to po boku půvabné brunetky, ze které nespustil oči. Dvojice byla dokonce perfektně sladěna. Artur dorazil v obleku, konkrétně ve vínovém saku. I jeho partnerka měla vínové šaty přes jedno rameno s vysokým rozparkem. Štaidl překvapil i změnou své image, nechal si narůst knír.

A kdo je záhadná kráska po boku syna Ladislava Štaidla? S brunetkou se už ukázal na premiéře druhé řady seriálu, následně potvrdil, že spolu tvoří pár. Jenže před nedávnem se podle všeho měli rozejít. Že by se nakonec dali znovu dohromady?

Doporučené video: Režisér Michal Samir promluvil v pořadu eXtra Host o natáčení seriálu Iveta.


Artur měl okolo sebe ochranku

Po příchodu do Lucerny se nezdržoval a společně s krásným doprovodem si to namířil rovnou do kinosálu. Po celý čas se od Artura nehnula ani na krok přítomná ochranka. Ačkoli se jedná o velkou slávu, Štaidl si nedal ani přípitek a během večera popíjel pouze čistou vodu.


Artur nechyběl ani na premiérách předchozích řad a s projektem je velmi spokojen. "Bylo to úžasný, jsem příjemně překvapen. Je to vynikající a jsem nadšený. Samozřejmě to ve mně vyvolávalo nějaké emoce, ale jsem vůbec rád, že to vzniklo. Mohl jsem zasahovat i do scénáře a věřte mi, že jsem na jednu stranu i chtěl, ale já jsem byl opravdu většinou velmi spokojený. Bylo to jenom pár drobných připomínek," řekl v rozhovoru pro TV Nova.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy