Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Aromaterapie léčí již po staletí, zvolte si k ní správného voňavého pomocníka

Svíčky Candle-lite procházejí také bezpečnostními testy skla.
Aromaterapie je svět vůní a používají se k ní jak vonné oleje, tak svíčky i difuzéry. Svíčka v dnešní době nechybí v žádné domácnosti, protože je důležitým pomocníkem, ať už pro relaxaci, meditaci, duševní pohodu, nebo vytvoření romantiky. A samozřejmě také pro provonění celého domova. Poradíme vám, jak vybrat správnou vůni svíčky.

Pokud vás trápí vysoký krevní tlak, ideální je svíčka s vůní levandule, ta totiž patří mezi nejpoužívanější silice a kromě toho, že snižuje krevní tlak, má výrazné hojivé účinky. Zároveň vám pomůže zbavit se molů. Levandulová svíčka je vynikající pro nastávající maminky, používá se také k uklidnění při porodu.

Podporu krevního oběhu vám zase může zajistit vůně růže. Svíčky z růží jsou oblíbené především u lidí, kteří mají problémy s nespavostí. Tyto svíčky dokáží uklidnit tělo i mysl a zajistit kvalitní spánek. Růže také stimuluje žaludek.

Velmi oblíbený je také jasmín. Vůně jasmínu funguje jako afrodiziakum! A nejen to, navozuje také euforii a optimismus. V oblasti zdraví povzbuzují jasmínové svíčky srdeční činnost. Jasmínová svíčka je výborným dárkem na Vánoce, nejen že si na vás obdarovaný vzpomene pokaždé, když ji zapálí, ale ještě bude mít výbornou náladu!

Mnoho dalších velmi kvalitních produktů naleznete ZDE. Svíčky jsou precizně vyvíjeny a vyráběny v USA v souladu se všemi státními a federálními předpisy o spotřebním zboží, proto je jejich kvalita zaručena. Vůně procházejí externím testováním spotřebitelských komisí, stejně tak jsou zde testy vyblednutí a stability vnitřní barvy svíčky.

Darujte kvalitu, která není jen na okrasu, ale vůně, která se příjemně rozvine celým vaším domovem, také léčí.

Bohaté dědictví kvality firmy Candle-lite, amerického výrobce svíček, má své počátky v roce 1840, kdy Thomas Emery založil společnost Emery Lard Oil & Candle Company v Cincinnati, Ohio, a vy si tuto kvalitu o 175 let později můžete přenést do svého domova.

Související články

Další články