Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Arogantní spratek s krásnou tváří! Proč se Vladimír Polívka chová jako nevyzrálé pako?

+ Dalších 10 fotografií
To, že umíte plácnout pár frází francouzsky, z vás dokonalého gentlemana neudělá. Ani to, když francouzsky mluvíte plynule. Právě to nám ve včerejší Tváři dokonale předvedl krasavec Vladimír Polívka. Syn slavných rodičů Bolka a Chantal Poullain, který tak nechce být škatulkován, se předvedl jako pěkný spratek.

Ach bože, zase ty děti slavných rodičů! Divadelní herec Vladimír Polívka se v druhém díle třetí řady populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas ukázal jako hostující člen poroty. A rozhodně to nebyla pro nikoho žádná výhra!

Již téměř v úvodu se začal ohánět francouzskými slovíčky, aby bylo jasno, s kým mají soutěžící tu čest. Své předvádění však dovršil slovem p**el, které několikrát zopakovali i ostatní členové poroty a trapný moderátor Sokol (45). Tvářil se sice, že mu to ujelo, ale své frackovské chování nedokázal skrýt.

S některými soutěžícími hovořil, jako by vyhrál vylodění v Normandii, a řekli bychom, že trochu pozapomněl, s kým má tu čest. Většina účinkujících je služebně mnohem starší a zkušenější než tady náš kavalír a z fleku by ho mohla odpálkovat. To se však v soutěži nesluší a alespoň soutěžící vědí, jak se mají před kamerou vyjadřovat a prezentovat.

Chudák Vladimír asi před kamerou stále nemá tolik zkušeností. Ono totiž běhat po divadelním jevišti nebo vystrkovat holý zadek v seriálu Bohéma z vás ještě hvězdu neudělá. Možná by si mladý pán měl příště uvědomit, kde je jeho místo, po boku krásné slečny, která ráda randí s celebritami, které jsou jí k užitku.

Krásná tvář, sexy pohled a slavní rodiče vám totiž úroveň nezajistí. Milý Vladimíre, příště si rozmysli, než půjdeš do televize a otevřeš pusu. Pokud nezměníš vystupování, doporučujeme sedět, usmívat se a být krásný!

Související články

Další články