Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

AROGANTNÍ NERVÁK A ZLATOKOPKA: Bylo otázkou času, kdy se pár Rosol – Ochotská rozpadne

Tohle nemohlo trvat věčně…
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Snažili se být idylickým párem, rozdávat úsměvy na všechny strany, ale už to přestalo fungovat. Ochotská s Rosolem nebydlí, netvoří jednu domácnost a je jasné, že jejich vztah je v troskách. Opravdu to je ale překvapení, nebo se to dalo dřív nebo později čekat?

Lukáš Rosol (31) už za sebou jedno neúspěšné manželství má. Nevyšel mu totiž vztah s Denisovou Rosolovou (dříve Ščerbovou). Tenkrát se hodně mluvilo právě o agresivitě Rosola jako hlavním důvodu rozpadu.

Český tenista je svou arogancí a cholerismem proslulý nejen na veřejnosti, ale i na tenisových kurtech. Mezi profesionály nemá kamarády, spíše ho nesnáší a není se čemu divit. Některé své nešvary během zápasů si skutečně mohl odpustit.

Společně s Ochotskou ale došli daleko, protože mají syna Andrého a už to vypadalo na rodinný život. Jenže nejspíše se projevily povahy obou rodičů. Lukáš není schopen nic řešit s chladnou hlavou, je to horká hlava.

Na druhé straně bývalá televizní moderátorka je nyní bez práce a jediné, co musí dělat, je starat se o syna. Rosol už tolik nevydělává, pravděpodobně musel omezit drahé dárky a další luxus, na který je Michaela ze života zvyklá.

Ono když máte na konci roku bilanci 35:37 a maximem je pro vás jedno turnajové semifinále z podniků ATP a většinou končíte v prvních kolech, jednoduše si jako král žít nemůžete. To zlatokopka Ochotská nejspíše už trpět nechtěla a dost možná i tohle hodně přispělo k tomu, že jim to drhne a jsou blízko rozchodu.

Související články

Další články