Lukáš Rosol (31) už za sebou jedno neúspěšné manželství má. Nevyšel mu totiž vztah s Denisovou Rosolovou (dříve Ščerbovou). Tenkrát se hodně mluvilo právě o agresivitě Rosola jako hlavním důvodu rozpadu.

Český tenista je svou arogancí a cholerismem proslulý nejen na veřejnosti, ale i na tenisových kurtech. Mezi profesionály nemá kamarády, spíše ho nesnáší a není se čemu divit. Některé své nešvary během zápasů si skutečně mohl odpustit.

Společně s Ochotskou ale došli daleko, protože mají syna Andrého a už to vypadalo na rodinný život. Jenže nejspíše se projevily povahy obou rodičů. Lukáš není schopen nic řešit s chladnou hlavou, je to horká hlava.

Na druhé straně bývalá televizní moderátorka je nyní bez práce a jediné, co musí dělat, je starat se o syna. Rosol už tolik nevydělává, pravděpodobně musel omezit drahé dárky a další luxus, na který je Michaela ze života zvyklá.

Ono když máte na konci roku bilanci 35:37 a maximem je pro vás jedno turnajové semifinále z podniků ATP a většinou končíte v prvních kolech, jednoduše si jako král žít nemůžete. To zlatokopka Ochotská nejspíše už trpět nechtěla a dost možná i tohle hodně přispělo k tomu, že jim to drhne a jsou blízko rozchodu.