Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Arogantní hlupák zneužil moji Moniku! Do aférky se zahradníkem se vložil Babiš

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 6 fotografií
patálie babišových
Za tohle nedostane Monika Babišová (45) pochvalu. Dlouhá léta se kamarádí s člověkem, který mluvil o občanech Česka jako o chudině. Florista a bytový designér Ivan Šablatúra se sice za přehnaná slova omluvil, přesto rozpálil předsedu vlády Andreje Babiše (65) doběla.

Věta, kterou si měl nechat pro sebe, na Ivana Šablatúru strhla pozornost ze všech koutů Česka. Kamarádka Monika Babišová ho o víkendu pozvala na večírek a zahradník se musel pochlubit.

„My se bavíme na večírku a chudina u PC u fotek! Myslím, že všechno v pořádku," napsal Šablatúra na Instagram.

Kontroverzního výroku si všiml i premiér Andrej Babiš, kterého chování blízkého přítele jeho manželky rozčílilo. „Není to v pořádku. Pan Šablatúra je arogantní hlupák a píše nesmysly, které zásadně odsuzuji,“ řekl předseda vlády webu blesk.cz. „Zneužil moji paní ke své reklamě,“ dodal naštvaně.

Zvláštní je, že před dvěma dny Šablatúra ještě arogantní hlupák nebyl. Babiš s ním byl na stejném večírku a nezdálo se, že mu floristova přítomnost vadí.

Šablatúra se za nevhodné chování omluvil a potěšil tak Moniku. Andreje ale nejspíš jen tak neobměkčí…

Související články

Další články