Moc empatie neukázala. Hingisová, ani přes cílený útok na Hlaváčkovou neprojevila moc citů na stranu soupeřky. „V noci mi napsala SMS. Odepisovala jsem jí, že to mám zlomený a taky že má velkou ránu,” řekla česká hráčka v rozhovoru pro iSport.cz. Švýcarka reagovala způsobem, že je ráda, že má velkou ránu. Sice též dodala směrem k Hlaváčkové tužbu brzkého návratu, ale ze zprávy nevyplynulo zrovna moc vcítění do zranění soupeřky.

Hlaváčkové hrozí, že půjde na operaci, vše se rozhodne v následujících dnech. „Já doufám, že na žádnou nedojde. Letím domů a musím na spoustu vyšetření. Lékaři odsud mě budou doporučovat dalším v Česku. Na operaci však rozhodně nechci,” smutně konstatovala a určitě se modlí, aby byla v pořádku a nepřišla o závěrečný grandslamový turnaj sezony US Open v New Yorku.

Tenisté se často během čtyřher trefují, ovšem tohle byl podle české deblistky trochu jiný případ. „Já sama trefila pár lidí do hlavy. Dokonce i vlastní parťáky, což se stane snadno, když vám servis ujede. Lidé byli překvapeni, jak moc mě to zasáhlo. Že na kurtu dostanete míčkem, to se běžně stává, ale rozhodně to nikomu nezlomí kost,” dodala nakonec “bramborová medailistka” z Ria.