Celé Česko snad nežije jinou kauzou než namyšlenou Veronikou Kopřivovou (25), která organizátorům charitativní akce Sacre Coeur Night 2016 pořádně zavařila. Nejenže náklady na její příjezd byly desetinásobné, než se vybralo za její hanbatou fotku. Jenže místo toho, aby pokorně přiznala, že nikoho vážně bez Jardy, kterého všichni zbožňují, nezajímá, tak začala kopat kolem sebe.

„Nelíbí se mi, je to moje nejhorší fotka ever, vizážistka, kadeřnice atd. taky koulela očima. Fotku, která byla vybrána, jsem viděla až na přehlídce, byla jsem rozčertěná, protože i backstage fotky byly lepší a toto byl jeden z nejhorších outfitů, necítila jsem se v tom, čekala jsem, že se vybere úplně něco jiného. Nemohu soudit, kdo je amatér a kdo není, a rozhodně ani nechci, každý má jiný vkus, do práce fotografa nemám co kecat,“ napsala Veronika redaktorce Blesku a myslela si, že tím se ospravedlní z celé trapné situace, která kolem ní nastala.

Jenže tím spíš bodla do vosího hnízda a ze zákulisí celé akce se začínají ozývat dost naštvané hlasy, které volají po tom, aby Veronika byla za celé pomluvy potrestána. „Hloupá holka vždycky zůstane hloupou holkou, a to je jedno, koho má vedle sebe. Bohužel u této slečny se to přesně potvrdilo. Začala si asi myslet, že jí patří celý svět, jenže to narazila. Nechceme si to nechat líbit. Ještě musíme všechno promyslet, co podniknout za kroky, ale nenecháme na sebe házet špínu, když za ten propad může jen špatně zvolená hvězda večera,“ prozradil redakci eXtra.cz dobře informovaný člověk ze zákulisí.

Jakou to bude mít dohru, to vás budeme ještě informovat, ale už teď je jasné, že si to milá holka od tyče nedá za rámeček. Až je všem fanouškům Jardy z toho úzko, že má vedle sebe takovou nereprezentativní bytost, přitom by si mohl vybírat z davů překrásných a slušných holek.