Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Arogantní Andrea z Prostřena má opět důvod k pláči. Diváci ji razantně odsoudili!

Lidé doufají, že z té arogance vyroste, jinak je to fracek.
Zdroj: FTV Prima
+ Další fotografie
To, že si diváci o Veronice nemyslí nic hezkého, je již známé, zajímá vás však, co si diváci myslí o její sokyni Andree? Máme pro vás deset nejzajímavějších názorů od diváků kuchařské soutěže Prostřeno.

Tím, že se včera mladá maminka Andrea před celým národem rozbrečela, lidi zrovna moc neobměkčilo. Stále na ni kydají špínu a jejich sympatie si zrovna nezískala. Co vlastně proti arogantní brunetce mají? To si za rámeček rozhodně nedá.

1. Jak takové sprosté nány vychovávají své děti? Podle toho to v naší lidské společnosti také tak vypadá!

2. Tomu mládí a šikovnosti bohužel schází dobré vychování. Ať je Veronika, jaká chce, Andree je do toho houby, není to její problém a neměla právo se chovat na návštěvě jak řeznický pes. Přísahám, být hostitelkou, popadnu je obě za flígr a vyletí z baráku jak jedna malina. Když se neumí chovat, ať neleze mezi lidi. To platí i pro Veroniku.

3. Jiná děvčata možná neumí uvařit čaj, ale zase se umí chovat. Nepoužívají jazyk spodiny, abych tak řekla. Vyjadřovat se takto můj potomek, propadnu se do země hanbou, opravdu žasnu, jak až hluboko dokáže mladá holka klesnout, když dokáže s přehledem používat řeč žumpy. Podle zobáku člověk pozná, s kým má tu čest, a já bych nechtěla s touhle žumpou sedět v jedné místnosti.

4. Andrea je stejně primitivní, prostě hloupá, jako Veronika. Ještě k tomu je to arogantní štěkna.

5. Ano, Andrea nic chytrého není, ale zato sebevědomí má až na půdu. Včera asi kleslo, protože byla podělaná a neustála kritiku a bulela.

6. Andrea si zkazila nejlepší léta a nyní má zřejmě nějaký mindrák, že má potřebu se hádat s primitivní slepicí. Jinak chlapečka mají hezkého, tak hlavně aby jim to alespoň vydrželo, když už ji Rakušák podtrhl mládí.

7. Přítel Rakušan, to nemyslíš vážně, taková příšera, no jo děvka si myslela, že se vytáhne, ale asi nebyl zájem, co.

8. Uvede, že nesnáší neslušné chování u stolu, ale to, co předvádí každý den, vypovídá o opaku. Její motto: Žij tak, aby ti každý záviděl. Bez komentáře, inteligentní člověk by tohle nevypustil z pusy. Měla by ses, Andreo, za sebe stydět, ale asi jsi dost mladá a nedochází ti, jak se prezentuješ před celým národem. Lituji tvojí rodinu. Škoda že Veronika jako starší její rejpání neustojí, ale sama nevím, jak bych s takovou nevymáchanou pusou naložila, cukaly by mi hodně nervy.

9. Konflikty vyvolává Andrea. Ví, že má proti sobě jednoduchou holku, kterou hned vše vytočí a začne reagovat nadávkami. Obě dvě jsou stejné – hloupé, vulgární a špindíry. Připomenu jen Andrein „smutek“ za nehty. Jsou jak slepice, které kdákají a kdákají.

10. Namyšlená mladá holčina, která má život ještě před sebou, tak snad ještě dospěje a zmoudří. Veronika, to je bez komentáře, ale proč se snižovat na její úroveň?!

Související články

Další články