Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Arnoštek se svou diskotékou přijel do Varů: To je legendární DJ z filmu Kouř

+ Dalších 5 fotografií
Možná je to nejslavnější DJ ze všech českých filmů. Představitel Arnoštka se ale výrazně změnil. Šimon Caban se zúčastnil 54. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. V jaké přijel roli?

„Jako každou středu, jako každý pátek je tady váš Arnošt se svou diskotééékou!“ A hned po téhle hlášce se rozjede zřejmě nejbizarnější taneční scéna v historii české kinematografie. Film Kouř ze začátku devadesátých let je už kultovní záležitostí, ale jak dnes vlastně vypadá všemi milovaný Arnoštek?

Šimon Caban, kterého ve filmu předaboval Martin Zbrožek, se přesunul za kameru a roky se živí jako scenárista, režisér a scénograf. Do Karlových Varů přijel uvést celovečerní debut Tomáše Vorla s názvem Rytmikál totalitního věku.

Co se týče rodiny, tak je Caban spokojený. Se svou ženou Simonou Rybákovou má dvě děti a na svých stránkách se dále prezentuje jako poutník a cestovatel. Celá rodina žije v Praze a Šimon Caban se kromě natáčení autorských dokumentů věnuje i velkým projektům, jako scéna pro muzikály v Divadle Kalich, Hybernii nebo Divadle Na Fidlovačce.

Na dobu, kdy v Kouři „roztáčel hvězdná kola“, už tolik nemyslí. Ale občas mu legendární Kouř připomene jeho dcera, když projíždí staré filmy a retro scénky na kanále YouTube.

Související články

Další články