Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Arnošt Goldflam po boku dcery: Z Mimi vyrostla okatá slečna

Otec s dcerou na červeném koberci.
Zdroj: Herminapress.cz
+ Dalších 6 fotografií
Krásná dcera

Herec Arnošt Goldflam (76) ukázal svou dceru Mimi Irenu. Ta svého tatínka skutečně nezapře, je totiž celá on. Na filmovém festivalu ve Zlíně se spolu prošli po červeném koberci, a zatímco dcera vynesla slušivé šaty, Arnošt zvolil poměrně ležérní styl. Oblékl si tričko s Arnoldem Schwarzeneggerem. Na akci nechyběla ani redakce eXtra.cz.

Arnošt Goldflam se proslavil především jako herec s osobitým hlasem i humorem. Většinou hrál v pohádkách kouzelného dědečka a jeho známou rolí je kamarád Bohuše z filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Arnošt se ve společnosti objevuje sporadicky, což je v jeho věku pochopitelné. Nyní ale překvapil, když přijel na zlínský filmový festival se svou krásnou dcerou Mimi Irenou Goldflamovou.

Dcera jako by mu z oka vypadla

Společně ruku v ruce prošli po červeném koberci a zapózovali fotografům. Mimi svého tatínka opravdu nezapře. Podoba nejmladší hercovy dcery s otcem je neuvěřitelná. Goldflam se nebál projít po červeném koberci s tričkem, na kterém měl znázorněného Terminátora Arnolda Schwarzeneggera. Naopak dcerka se vyfikla s bílými šaty a džínovou bundou.

Z prvního manželství má herec starší dceru Sylvii. S druhou ženou, výtvarnicí Petrou Godlflamovou Štětinovou, má kromě Mimi ještě syna Otto-Antonína.

Goldflamův těžký život

Arnoštův životní příběh je více než smutný. Málokdo ví, že herec od malička trpěl traumaty. Začalo to, když mu v útlém věku zemřela jeho milovaná maminka. Poté se Arnošt potýkal s depresemi. „Ještě jsem neměl ani maturitu a umřela mi maminka, na které jsem velmi lpěl,“ řekl ve své 13. komnatě. Svou maminku, která podlehla rakovině, velmi miloval a její odchod ho velmi zasáhl.

Psychické stavy musel řešit s psychiatrickou léčebnou. „Ráno se probudím s pocity marnosti, mívám strach, že se vůbec nedám ten den dohromady. Cítím se úplně bezmocnej, sevřenej, jako bych měl kolem břicha nějaký pás, který mě svírá a udržuje v napětí a strachu. Takže se ukázalo, že potřebuji pomoc. A pak jsem se postupně s pomocí léků a návštěv u psychiatra z toho dostal,“ řekl Goldflam pro deník Blesk.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy