Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Arnold Schwarzenegger poslal vzkaz fanouškům z Česka. Speciální poděkování za neuvěřitelnou přízeň jeho nového seriálu

Arnold Schwarzenegger
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
seriál

Arnold Schwarzenegger vyslovil svůj vděk České republice za obrovský úspěch svého nového seriálu FUBAR na populární streamovací platformě Netflix. Slavný herec a bývalý guvernér Kalifornie na svém Twitteru ocenil, že se série krátce po vydání stala nejsledovanějším pořadem na Netflixu v zemi. 

FUBAR, jehož název odkazuje na vojenský slangový výraz "Fucked Up Beyond All Recognition" (zkratka FUBAR), je akční komediální sérií, která se odehrává ve světě organizovaného zločinu. Arnold Schwarzenegger v seriálu ztvárňuje roli válečného veterána, který se ocitá uprostřed mnoha nebezpečných situací a pokusů o vraždu. Série se zaměřuje na zápletky a intriky mezi různými zločineckými organizacemi a sleduje Schwarzeneggerovu postavu, jak se snaží přežít a zachránit svou rodinu.

Od uvedení seriálu na Netflixu v České republice zaznamenal FUBAR nebývalý úspěch a stal se nejsledovanější novinkou na této platformě v zemi. A právě za to nyní legendární Terminátor ocenil české diváky. "Buďte zdrávi. Mnohokrát děkuji všem mým fanouškům v České republice," napsal Schwarzenegger na Twitteru.

FUBAR se dočkal rozporuplných reakcí

Seriál však u kritiků sklízí rozpačité reakce. Například renomovaný portál Rotten Tomatoes ocenil novinku nepříliš pozitivními 50 procenty. Často kritizují předvídatelný scénář, celou řadu klišé či repetitivní vtipy. U zámořského publika si FUBAR vedl o něco lépe, když na stejném serveru zaznamenal 71 procent.

V Česku se však s takovým nadšením nesetkal, na portálu ČSFD je v modrých číslech a v době vydání článku měl průměrných 56 procent. "Sám Arnie sliboval lepší podívanou a přitom nám dodal konverzační komedii s občasnou akcí, která čpí průměrem od první až do poslední epizody. Pokec s dcerou by ještě ušel, ale vedlejší postavy nabízejí spoustu trapností. Tvůrci to nejlepší nechali pro Arnolda, ale stačí to jen na občasné pousmání. Akční scény jsou trikové a u Arnolda hodně nastříhané, stáří nepřekoná ani ,Terminátor´," napsal na zmíněný portál uživatel s přezdívkou ER a vyzdvihl alespoň kvalitní technické zpracování.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy