Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Arnold Schwarzenegger je dědečkem: Terminátorova dcera Katherine porodila, novinku práskl její bratr

Arnold Schwarzenegger je dědečkem: Terminátorova dcera Katherine porodila, novinku práskl její bratr
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
těhotenství
Do rodiny Arnolda Schwarzeneggera (73) se připojil nový přírůstek. Dcera populárního herce konečně porodila. Novinku prozradil její bratr Patrick. Pohlaví miminka však zatím celá rodina drží v tajnosti a na sociálních sítích o události nikdo z nich neinformoval.

O radostné zprávě, že Katherine Schwarzenegger porodila, informoval její bratr Patrick web ET. "Daří se jim skvěle. Zrovna jí nesu malý dáreček," řekl herec, který ukázal balíček s růžovou mašlí. Neobjasnil však, zda je dárek určen jeho sestře, nebo čerstvě narozenému miminku. Růžová stuha však napovídá, že jeho sestra porodila dívenku. Celá rodina nyní společně tráví čas v domě a užívá si nového přírůstku do rodiny.

Datum narození miminka je ale pro všechny stále záhadou. V pátek odpoledne však bylo před nemocnicí svatého Jana v Santa Monice spatřeno auto novopečeného otce Chrise Pratta Ten má již jednoho syna z předešlého manželství. Sedmiletého Jacka vychovává společně s herečkou Annou Faris

S dcerou Arnolda Schwarzeneggera se Pratt oženil minulý rok v červnu. Obřad se konal v doprovodu nejbližší rodiny a přátel. V dubnu pak svým fanouškům oznámili, že čekají vytouženého potomka. Od té doby však nikdo z rodiny nezveřejnil fotografii, na které je Katherine s těhotenským bříškem. To se však nedávno změnilo a herec proslulý z filmu Strážci galaxie se nakonec svou těhotnou ženou pochlubil. Všichni tak netrpělivě čekají, kdy na odiv vystaví i čerstvě narozené miminko.

Související články

Další články